'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Zawieszone zajęcia w szkole w GrobliDrukuj

Zawieszone zajęcia w szkole w Grobli

Na wniosek Dyrektora Szkoły oraz w oparciu o opinię Państwowego Inspektora Sanitarnego w Bochni Nr NHD-32-45/20 z dnia 11.10.2020 r. organ prowadzący wyraził zgodę na zawieszenie zajęć na czas od dnia 12 października 2020 r do dnia 16 października 2020 r.


W Szkole Podstawowej im. W. Reymonta w Grobli 134, 32-709 Drwinia w zakresie zmiany trybu nauczania ze stacjonarnego na zdalny oraz wprowadzenie nauczania hybrydowego na czas od dnia 12 października 2020 r. do dnia 16 października 2020 r.
Oznacza to, że od dnia 12 do 16 października 2020 roku zajęcia szkolne klasy 5 odbywać się będą w trybie zdalnym, natomiast dla pozostałych klas odbywać się będą w trybie stacjonarnym.

Decyzja taka została podjęta w związku wykryciem wirusa u ucznia klasy V, który ostatni raz miał kontakt z nauczycielami i uczniami w dniu 07.10.2020.
Po przeprowadzeniu w pomieszczeniach szkoły dekontaminacji pozostali uczniowie będą odbywać zajęcia w sposób tradycyjny przebywając w szkole.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.