'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Oficjalnie informujemy, że woda na terenie gminy Drwinia jest zdatna do picia!Drukuj

Oficjalnie informujemy, że woda na terenie gminy Drwinia jest zdatna do picia!

Komunikat z dnia 26 sierpnia 2020r. Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bochni w sprawie jakości wody do spożycia pochodzącej ze Strefy Zbiorowego Zaopatrzenia Drwinia.


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bochni, informuje, że po dokonaniu analizy wyników badania próbki wody pobranej dnia 19 sierpnia 2020r. (data wpływu 26 sierpnia 2020r.) zleconego przez właściciela strefy w ramach kontroli wewnętrznej stwierdza, że jakość wody w w/w wodociągu w zakresie badanych parametrów (tj.: Bakterie grupy coli, Escherichia coli, Ogólna liczba mikroorganizmów w 22oC, Enterokoki, Clostridium perfringens, barwa, smak, zapach, mętność, ph, przewodność elektryczna właściwa) odpowiada wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 07 grudnia 2017r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi(Dz. U. z 2017r., poz. 2294).

W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bochni dnia 26 sierpnia 2020r. wydał decyzję nr 4815/20 stwierdzającą wygaśnięcie pkt 1 decyzji nr 4454/20 z dnia 10 lipca 2020r. o warunkowej przydatności wody do spożycia pochodzącej ze Strefy Zbiorowego Zaopatrzenia Drwinia.

W związku z powyższym woda może być bezpiecznie spożywana.
 
Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny w Bochni


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.