'
Temat dniaUWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE Powiat BocheńskiFerie z AED w Starostwie Województwo MałopolskieNIOSĄC WSPARCIE. PRAWIE 21 MLN ZŁ DLA MAŁOPOLSKI
Województwo MałopolskieZielone światło dla budowy kolejnego odcinka obwodnicy Podłęża i Niepołomic

KomunikatDrukuj

Komunikat

W związku z pojawieniem się na terenie naszej gminy większego ogniska Koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców i zachowanie funkcjonowania Urzędu Gminy,


Zwracamy się z prośbą o ograniczenie do niezbędnej konieczności wizyt w Urzędzie Gminy w Drwini oraz jej  jednostkach organizacyjnych i załatwianie w miarę możliwości  spraw drogą elektroniczną i telefonicznie.

Poniżej podajemy numery telefonów i adresy poczty elektronicznej do  poszczególnych referatów i stanowisk pracy. Korespondencję w formie elektronicznej prosimy kierować na adres: gmina@drwinia.pl lub na podane maile poszczególnych referatów oraz na skrzynkę e-puap.

W sytuacji konieczności osobistego pobytu w Urzędzie Gminy prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikiem na podany numer telefonu.

Dziennik podawczy i kasa w Urzędzie funkcjonują normalnie.

Prosimy o zachowanie rozwagi, w przypadku zakażenia lub jego podejrzenia,  poddajmy się kwarantannie domowej, a w razie  pogorszenia się stanu zdrowia postępujmy zgodnie z procedurą ustaloną przez służby sanitarne Rzeczpospolitej Polskiej, podawane do wiadomości przez środki masowego przekazu. 

Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów w tej sprawie zamieszczanych  na stronie internetowej Gminy TUTAJ>

(info_ug_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.