Temat dniaKolejny Konkurs Wielkanocny dla Kół Gospodyń już za nami Gmina DrwiniaKonkurs Wielkanocny Bezpieczeństwo publiczneSzpital w Bochni. Zoperowano pacjenta z ogromnym guzem nowotworowym
Województwo Małopolskie25 LAT POLSKI W NATO

Tym razem Unia Tarnów lepsza w rzutach karnychDrukuj

Tym razem Unia Tarnów lepsza w rzutach karnych

GKS Drwinia - Unia Tarnów, 1 – 1 (0:1), bramki zdobyli: Dominik Wardzała 25', Michał Guja 90+ z karnego. W rzutach karnych lepsza okazała się Unia i wygrała serie 5:3

SG – Dominik Hebda (*****) - KS Brzesko
Asystenci: Patryk Świerczek, Radosław Kraj.

Widzów 130

GKS Drwinia: Chillari, Bochenek, Augustyn, Tomala (Fasuga 54), Grojec (Ptak 65), Gumuła (Kaczmarczyk 80), Krokosz, Guja, Kravchuk, Stepankov, rezerwa: Napieralski, Ćmak, Bajda.

Unia Tarnów: Lisak, Matyjewicz, Zając, Oszust (Węgrzyn 46), Tyrka, Orlik (Nowak 46), Bis, Miłkowski (Chwistek 58), Adamski (Nytko 46), Starzyk, Wardzała (Biały 46), rezerwa: Kwiek, Malisz.

Zespół Unii Tarnów przełamał dobrą passę, która sprzyjała dotychczas drużynie GKS Drwinia w rozgrywkach Pucharu Polski.Na stadionie w Drwini było wiele emocji. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do zespołu gości. Dopiero po przerwie gospodarze zwietrzyli szansę na wyrównanie wyniku spotkania. Udało się to dopiero w doliczonym czasie gry, gdzie gospodarze postawili wszystko na szali i zdecydowanie zaatakowali. Napór drużyny GKS wymusił błąd w polu karnym i sędzia w 3 minucie doliczonego czasu gry, drugiej połowy podyktował rzut karny. Michał Guja strzelił (na raty, po dobitce) bramkę i zgodnie z regulaminem rozgrywek kibice mogli obejrzeć serię rzutów karnych.
W tegorocznej edycji Pucharu Polski zespołem skuteczniejszym okazał się zespół z Tarnowa.i awansował do finału PP na szczeblu TOZPN.

Gratulujemy zespołowi Unii Tarnów i trenerowi Bartkowskiemu oraz życzymy sukcesu w meczu barażowym w najbliższą środę o awans do III Ligii.