'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Ksiądz Mariusz Gródek nowym proboszczem w DrwiniDrukuj

Ksiądz Mariusz Gródek nowym proboszczem w Drwini

Ważnym wydarzeniem dla wiernych parafii pw. MB Królowej Polski w Drwini była decyzja ks. bp. Andrzeja Jeża o powierzeniu ks. Mariuszowi Gródek funkcji proboszcza parafii.


Ksiądz Mariusz Gródek przybył do Drwini z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu w dekanacie Mielec-Południe, gdzie przez blisko siedem lat pracował jako katecheta w Zespole Szkół Technicznych, prowadził Poradnię Specjalistyczną „Arka”, prowadził kancelarię parafialną i małżeńską, organizował pracę wśród kolegium kapłanów. Był również, między innymi, Kapelanem Mieleckiego Sportu.

Ks. Mariusz odbył święcenia kapłańskie w dniu 22 maja 1999 roku. W czasie swojej posługi kapłańskiej był również w parafii św. Mikołaja w Bochni.
Będąc w Bochni organizował i prowadził Festiwal Piosenki Maryjnej „Ad Glorian Deiparae”, którego był wieloletnim dyrektorem.

Witamy ks. Mariusza na terenie gminy Drwinia i życzymy wiele satysfakcji z pracy duszpasterskiej wśród jej mieszkańców.

Szczęść Boże!


Zdjęcia

  • ks_marcin_drwinia_20_0_t1.jpg
  • ks_marcin_drwinia_20_1_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.