'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Komunikat Wójta Gminy DrwiniaDrukuj

Komunikat Wójta Gminy Drwinia

Szanowni Mieszkańcy!
W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem epidemicznym, w trosce o zdrowie i dobro mieszkańców, niniejszym informujemy, że odczyty wodomierzy za obecny okres rozliczeniowy nie będą dokonywane.

W związku z powyższym umożliwiamy zgłaszanie stanów liczników wody drogą telefoniczną na numery telefonów: 12 284 98 18; 12 284 98 31; 12 284 98 11  lub  pocztą elektroniczną z na adres: t.madej@drwinia.pl; t.zelek@drwinia.pl

W informacji oprócz aktualnego stanu licznika wody należy podać imię i nazwisko odbiorcy usług oraz miejscowość i numer domu, w którym znajduje się wodomierz.

Powyższe informacje należy podać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 kwietnia 2020 roku.

W przypadku niepodania aktualnego stanu wodomierza w wyznaczonym terminie, rozliczenie świadczonych usług odbywać się będzie na podstawie wartości szacunkowych opartych o wcześniejsze okresy rozliczeniowe, zgodnie z § 11 umowy o zaopatrzeniu w wodę.


      Wójt Gminy
( - ) mgr Jan Pająk

(info_ug_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.