'
Temat dniaAktualna sytuacja w Małopolsce SportWydłużony termin składania wniosków Województwo MałopolskieEPIDEMIA SIĘ SKOŃCZY!
Gmina DrwiniaLIST BISKUPA TARNOWSKIEGO DO WIERNYCH W PARAFII DRWINIA

Nabór wniosków w zakresie realizacji zadań sportowychDrukuj

Nabór wniosków w zakresie realizacji zadań sportowych

Wójt Gminy Drwinia informuję o możliwości składania wniosków o wsparcie finansowe w formie dotacji na realizację zadania w zakresie rozwoju sportu na terenie gminy Drwinia.


Na podstawie art.30 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm) oraz § 3 ust.1 Uchwały Nr IV/10/2011 Rady Gminy w Drwini z dnia 31 stycznia 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu finansowego wspierania rozwoju sportu w gminie Drwinia (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego Nr 67, poz. 530; zm. Dz. Urz. Woj. Małopolskiego Nr 484 poz. 4678), informuję o możliwości składania wniosków o wsparcie finansowe w formie dotacji na realizację zadania w zakresie rozwoju sportu na terenie gminy Drwinia.

Dofinansowanie projektu  będzie służyło realizacji celu publicznego w zakresie:

1) poprawy warunków uprawiania sportu na terenie gminy Drwinia

2) zwiększenia dostępności społeczności lokalnej do działalności sportowej prowadzonej przez organizacje sportowe.

Wnioski mogą składać Kluby Sportowe w rozumieniu art.3 i 4 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. z 2010 r. Nr 127, poz. 857 z późn. zm.) działające na terenie gminy Drwinia, nie działające w celu osiągnięcia zysku.

Dodatkowe informacje odnośnie składania wniosku można uzyskać w Urzędzie Gminy Drwinia  w pok. Nr 26  lub telefonicznie (12) 284 98 24.

Po dokonaniu oceny wniosków i wyborze zadań do realizacji informacja o udzielonych dotacjach na zadania z zakresu rozwoju sportu w gminie Drwinia będzie zamieszczona na stronie internetowej urzędu.

Wzór wniosku do pobrania ZAŁACZNIKKomentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.