'
Temat dniaTropem inwestycji - Nowe życie starej szkoły Województwo MałopolskieWystartował konkurs Małopolskie Orkiestry Dęte 2020 Turystyka i RekreacjaTropem inwestycji - kolejne trasy pieszo-rowerowe
Powiat BocheńskiInformacyjny materiał filmowy dla kierowców

Wyróżnienie dla grobelskich pierwszoklasistówDrukuj

Wyróżnienie dla grobelskich pierwszoklasistów

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Grobli zdobyli wyróżnienie w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.


Celem konkursu było zarówno inspirowanie dzieci do codziennego czytania, które pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka (pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację), jak również rozwijanie świadomości ekologicznej uczniów.

Pierwszoklasiści bardzo chętnie włączyli się w realizację zadań konkursowych.

W roku szkolnym 2019/2020 w konkursie wzięło udział 3480 klas z 2239 szkół podstawowych z całej Polski.
Tym bardziej cieszy fakt, że jedną z pięciuset wyróżnionych w konkursie klas, jest klasa I ze Szkoły Podstawowej w Grobli.

W ramach przyznanego wyróżnienia uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe: książki "Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gagu Słodziaków" autorstwa Renaty Piątkowskiej, długopisy ze Słodziakami, maskotki Gangu Słodziaków – Juniorów oraz pamiątkowe dyplomy.

Miejmy nadzieję, że upominki, które tak spodobały się dzieciom, wynagrodzą wysiłek włożony w przygotowanie zadania konkursowego oraz zachęcą do rozwijania pasji czytelniczej, a "Magiczne Drzewo Słodziaków" obudzi w nich odpowiedzialność za środowisko naturalne, gdyż pierwsze lata nauki w szkole są znakomitą okazją do rozwijania świadomości ekologicznej uczniów.

Pierwszakom gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

(info/foto_sp-grobla)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.