Temat dniaPremier Tusk podpisał rozporządzenie - Grabiec, Kołodziejczak i Siekierski prezentują stawki dopłat do zbóż Bezpieczeństwo publiczneDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu!
Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku

2 kolejka IV ligi / piłkarski weekend 17/18 sierpnia 201908Drukuj

2 kolejka IV ligi / piłkarski weekend 17/18 sierpnia 201908

(GKS Drwinia do przerwy prowadzi z Tarnovią 0-1.../Po przerwie druga bramka dla GKS i wygrana...)
W najbliższych dniach kibiców piłki nożnej czekają emocje związane z rozgrywkami piłkarskimi. Po niefortunnym występie w meczu na inaugurację sezonu w Drwini zespół GKS czeka w drugiej kolejce pojedynek z Tarnovią. Zawodnicy i sztab GKS zechcą zapewne poprawić nastroje i uzyskać przyzwoity wynik w Tarnowie. Mecz rozegrany będzie w czwartek na stadionie Tarnovi.

W sobotę i niedzielę zespoły IV ligi rozegrają 3 kolejkę, w której GKS podejmie u siebie Barciczankę. Mecz w niedzielę o 17:00.

Rusza nowy sezon w bocheńskiej A – klasie. W rozgrywkach zobaczymy dwa zespoły z naszego terenu: Rabę Niedary i GKS II Drwinia.
Z tą klasą rozgrywek pożegnał się zespół Żubra, który wystartuje w bocheńskiej B – klasie.
Mecze 1 kolejki rozpoczną się w sobotę, a zakończą w niedzielę.

IV LIGA - KOLEJKA 2:

Tarnovia Tarnów - GKS Drwinia, 1 - 2 (0 - 1) bramki dla GKS Zdobyli: Roman Stepankov 7 min./ Michał Guja.

TABELA A - KLASA

W drugiej rundzie Pucharu Polski GKS II Drwinia poległ w Proszówkach.

Błyskawica Proszówki - GKS II Drwinia, 4 – 0 (0:0), bramki zdobyli: Piotr Filipek 2, Adam Piotrowski 2.