'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Szkoła w Dziewinie będzie miała halę sportowąDrukuj

Szkoła w Dziewinie będzie miała halę sportową

Dzieci i młodzież szkolna, która uczęszcza do szkoły w Dziewinie będzie mogła w następnym roku szkolnym ćwiczyć w czasie zajęć sportowych w nowej hali.


Na terenie starego boiska przyszkolnego trwają prace przy budowie obiektu hali namiotowej łukowej wraz z częścią magazynową.
W projekcie jest modernizacja istniejącego boiska sportowego wraz z wyposażeniem, budowa infrastruktury technicznej oraz łącznika, który połączy halę z budynkiem szkoły.

W ramach prac budowlanych wykonawca dokona wymiany istniejącej nawierzchni asfaltowej na nawierzchnie poliuretanową o wymiarach ok. 13,5m x 27 m.
Znajdą się na niej boiska do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i badmintona. Wielofunkcyjne boisko dodatkowo zyska wyposażenie w postaci trybun dla widzów. Całe boisko będzie zadaszone i zabudowane na łukowej konstrukcji stalowej, która wyposażona będzie podwójnym poszyciem z materiałów PCV w systemie poduszki powietrznej.

Na całości obiektu powstanie nowa sieć przyłączy i uzbrojenia, a dodatkowo w obiekt wkomponowany będzie magazyn o wymiarach 2,5 x 6,0 m.

Tak więc już nie straszny będzie zimowy okres dla dzieci ze szkoły w Dziewinie - już w czasie zajęć sportowych będzie dach nad głową.

Zdjęcia

  • dsc_2024_t1.jpg
  • dsc_2025_t1.jpg
  • dsc_2026_t1.jpg
  • dsc_2027_t1.jpg
  • dsc_2028_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.