'
Temat dniaKOMPENDIUM - JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ W INTERNECIE Województwo MałopolskieKapliczki odzyskają dawny blask Powiat BocheńskiAktualizacja informacji o naborach wniosków o wsparcie
Gmina DrwiniaKu Sierosławicom...

Ogłoszenie - wyjazd słuchaczy UTW do teatruDrukuj

Ogłoszenie - wyjazd słuchaczy UTW do teatru

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drwini informuje że w dniu 19 czerwca br. o godzinie 17:50 zaplanowany jest wyjazd do teatru w Krakowie na spektakl pt. „Turnus mija, a ja niczyja”.

Autokar wyjeżdża ze Świniar (remiza OSP) o godzinie 17:50, a następnie zabierze uczestników w miejscowościach: Świniary Rondo, Grobla - sklep Natalka - Grobla GCKiP w Grobli, Zielona, Drwinia, Dziewin, Mikluszowice.- Kraków.


Zabawy do białego rana, romanse i złamane serca – oto opis, który funkcjonuje w świadomości wielu osób, na myśl o polskich sanatoriach.

Spektakl powstał na podstawie relacji sanatoryjnych bywalców takich ośrodków, przy czym zostały one przedstawione z dystansem i humorem, bez groteskowości czy obśmiewania. „Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna” to soczewka ludzkich zachowań. Bohaterom nieobce są namiętność czy porywy serca. Recenzowana pozycja stanowi świetną propozycję, dla osób pragnących rozrywki, szukających spektaklu lekkiego i przyjemnego.

Koszt przejazdu dla uczestników wynosi 15 zł/osobę.

(info_utw_drwinia/foto_teatr)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.