'
Temat dniaINSTRUKCJA PKW DO GŁOSOWANIA Bezpieczeństwo publiczneRegionalny jubileusz krwiodawców w Mikluszowicach Bezpieczeństwo publiczneIść, nie iść?
Województwo MałopolskieSejmik Województwa Małopolskiego

Komitety i kandydaci do Rady Powiatu BocheńskiegoDrukuj

Komitety i kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego

Rozpoczynamy prezentację komitetów wyborczych oraz kandydatów zarejestrowanych przez PKW w wyborach samorządowych 21 października 2018 r.


Według kolejności zgłoszeń:


Kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego Okręg Wyborczy nr 1 - Miasto Bochnia:



1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - LUDWIK KAJETAN WĘGRZYN
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - ROBERT JÓZEF HOŁDA
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - BEATA MARIA MYŚKÓW - SKOCZEK
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - BOGDAN - JANUSZ SZYMCZYK
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - BOGUMIŁA MAŁGORZATA SROKA - BARBACH
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JERZY JAN SUMARA
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MAŁGORZATA BOŻENA CHOLEWA
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - ARTUR GRZEGORZ JASZCZYŃSKI
1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JOANNA KAROLINA SKIMINA


1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - RADOSŁAW MICHAŁ MACOŃ
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - ANNA PATRYCJA STAROSTKA - WIŚNIOWSKA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MARIUSZ KRZYSZTOF GONDEK
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - SYLWIA MAGDALENA BARAN
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MATEUSZ ANDRZEJ IGŁA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MICHAŁ MACIEJ GORCZYCA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - ANNA GODZIK - STAWIARZ
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - JAROSŁAW MAREK ZIĘBIŃSKI
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - JULIA ALEKSANDRA CIERNIAK


1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - DOROTA ELŻBIETA PALEJ - MALISZCZAK
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - RYSZARD ROZENBAJGIER
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - MARIUSZ ARTUR ZAJĄC
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ZOFIA JADWIGA SITKO
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - TOMASZ JACEK CAŁKA
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ANNA KĄDZIELAWA
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - JERZY ANTONI JAROSZ
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - AMELIA MARTA KUCHARSKA
1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - RAFAŁ JAN SROKA


1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - ADAM JANUSZ KORTA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MAREK ANDRZEJ RUDNIK
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - ANNA SUWARA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MACIEJ PAWEŁ PIĄTEK
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - WIESŁAW STEFAN WNĘK
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - CELINA BARBARA KRUCZEK
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - BOŻENA BARBARA GOGOLA - BASIŃSKA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MAŁGORZATA JOLANTA WAŚNIOWSKA
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - KRZYSZTOF JERZY NOWAK

Kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego Okręg Wyborczy nr 2 - Gmina Bochnia:


2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - KAROL ZYGMUNT SERAFIN
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - ANNA AGATA WAWSZCZYK
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MARCIN MAREK KORBUT
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - AGNIESZKA MAGDALENA DZIUBA
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MATEUSZ JAN PRUC

2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - RAFAŁ HENRYK RUDKA
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MARIOLA MARIA PILCH
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JERZY RACZYŃSKI
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - RENATA JANINA CHOLEWA
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - DANIEL PAJOR
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - BEATA ANNA POLAK


2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - BERNADETTA GĄSIOREK
2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - BEATA JOANNA MAKOWSKA
2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - KATARZYNA MARIA SPISAK
2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - JANUSZ WŁADYSŁAW RZĄCA
2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - STANISŁAW JAN BROSZKIEWICZ
2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - PAWEŁ PIOTR GAJDA


2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - WACŁAW WOŹNICKI
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MONIKA ANETA PIÓRKOWSKA
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - KRZYSZTOF STANISŁAW KMIECIK
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MARIA MAGDALENA PORĘBSKA
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - EWELINA SYLWIA ZIĘBA
2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - JAN MIECZYSŁAW KASPRZYK

Kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego Okręg Wyborczy nr 3 - Gmina Miasto Nowy Wiśnicza:



3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - PRZEMYSŁAW TOMASZ GICALA
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - AGATA MAGDALENA SMOŁA
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - WIESŁAW JÓZEF RACHWAŁ
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - KINGA KATARZYNA BIERNACKA
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MAKSYMILIAN MAREK SĄDEL


3 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - TADEUSZ KOZIOŁ
3 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - KATARZYNA OTYLIA DZIADOŃ
3 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JERZY MICHAŁ DYMURA
3 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - IWONA TERESA TWORZYDŁO
3 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - WALDEMAR LUDWIK KRAKOWSKI


3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - HENRYK KOPAŃCZYK
3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - JERZY RYSZARD ŁACNY
3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - DANUTA DUŚ
3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - BERNADETTA BARBARA BŁONIARZ
3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - WIESŁAW ĆWIK


3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MAŁGORZATA ZOFIA BRZEGOWA
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - ANNA KATARZYNA WAŚKO
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - WIESŁAW STANISŁAW CHOLEWA
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - ROBERT TADEUSZ TWARDOSZ
3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MAŁGORZATA KORTA


Kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego Okręg Wyborczy nr 4 - Gmina Drwinia - Rzezawa:

4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - TADEUSZ PIEKŁO
4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JÓZEF SŁONINA
4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - ANNA TERESA KLASA
4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JUSTYNA KLAUDIA MARZEC
4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MARCIN PRZEMYSŁAW KOTOWICZ
4 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - LUIZA ELŻBIETA BEDNARZ


4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - PIOTR WIŚNIOWSKI
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MATEUSZ STANISŁAW DUCH
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - DOMINIKA ANNA SZADY
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - JOLANTA KAROLINA SERAFIN
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MARCIN ANDRZEJ ĆWIKŁO
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MARCELINA ANNA DUCH


4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - PAWEŁ MAKSYMILIAN LEŚNIAK
4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ELŻBIETA JÓZEFA ADAMSKA
4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - KINGA MAGDALENA MARDOSZ
4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - MICHAŁ PIOTR GÓRA
4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - AGATA ANNA MADEJ
4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - PIOTR TOMASZ BARTYZEL


4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA BEATA TERESA PUZIA
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - LEON WOJCIECH STAL
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - KAROLINA IZABELA JANIK
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - RAFAŁ ANTONI SERUGA
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - DANUTA KUTYBA/strong>
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - STANISŁAW KAZIMIERZ SZUMAŃSKI



Kandydaci do Rady Powiatu Bocheńskiego Okręg Wyborczy nr 5 - Gmina Lipnica Murowana - Żegocina, Trzciana - Łapanów

5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - SYLWESTER BOBOWSKI
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MONIKA EWA CHLEBEK
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - KAMIL JAKUB OLCHAWA
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - MAREK JACEK GACEK
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - PAULINA NATALIA ŁAPCZYŃSKA
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - JAN WÓJCIK
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - KATARZYNA ZOFIA ZATORSKA


5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - RYSZARD DROŻDŻAK
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - TADEUSZ SZYMON GORYL
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - JERZY BŁONIARZ
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MIROSŁAWA WŁADYSŁAWA TRACZ
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MONIKA KATARZYNA OPIELA - WILK
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - ANNA WŁUDYKA
5 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - MICHAŁ PASZKOT


5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - JÓZEF RADZIĘTA
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - MAREK JAN PATALITA
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - TERESA MRUGACZ
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - JÓZEF MROCZEK
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - MARIA MAGDALENA ZDEBSKA
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - GENOWEFA PIŚ
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ŁUKASZ MARCIN JONAK


5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - WIESŁAW KUKLA
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - ANNA ANETA ZDEBSKA - SROKA
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MARIUSZ ROMAN BEDNARZ
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - JAROSŁAW ANDRZEJ MARZEC
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - SŁAWOMIR MICHAŁ ŚLIWA
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - MONIKA STANISŁAWA ŚWIĄTKO
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA - KAMILA MIROWSKA



Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?