'
Temat dniaNa Wniebowzięcie miej w stodole połowę żęcia SportW dniu dzisiejszym GKS Drwinia zagra z Orkanem Szczyrzyc Bezpieczeństwo publiczneŚwiatowy Dzień Pszczoły
Gmina DrwiniaPółkolonie w gminie Drwinia

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w IspiniDrukuj

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w Ispini

W dniu 6 kwietnia wójt Drwini Jan Pająk podpisał umowę z wykonawcą prac związanych z budową trasy pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej 965 w miejscowościach Dziewin i Mikluszowice.


Prace, które niebawem się rozpoczną, to realizacja projektu „Budowa tras pieszo - rowerowych wraz z podstawową infrastrukturą towarzyszącą trasom w Dolinie Raby na terenie Gminy Gdów, Kłaj i Drwinia”.

Na obszarze gminy Drwinia przewidziano utworzenie ok. 1,35 km trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin równocześnie z przebudową infrastruktury drogowej w związku z budową trasy. Powstanie także  tzw. Duży MOR (Miejsce Obsługi Rowerzystów) w miejscowości Ispina wraz z małą architekturą i parkingiem na 45 miejsc. 


Niniejszy projekt budowy tras pieszo-rowerowych oraz podstawowej infrastruktury towarzyszącej trasom jest kontynuacją dużego przedsięwzięcia turystycznego zagospodarowania Doliny Raby przebiegającej przez teren gmin partnerskich, czyli gminy Gdów, Kłaj i Drwinia.
(info/fot_ug_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Ankieta testowa

Tak

Nie

Nie mam zdania