'
Temat dniaWybitni sportowcy z gminy Drwinia zostaną nagrodzeni Powiat BocheńskiWojewoda wręczył medale pracownikom starostwa Gmina DrwiniaWnioski i faktury na zwrot kosztów paliwa
Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawców w Dziewinie na pomoc dzieciom

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w IspiniDrukuj

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w Ispini

W dniu 6 kwietnia wójt Drwini Jan Pająk podpisał umowę z wykonawcą prac związanych z budową trasy pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej 965 w miejscowościach Dziewin i Mikluszowice.


Prace, które niebawem się rozpoczną, to realizacja projektu „Budowa tras pieszo - rowerowych wraz z podstawową infrastrukturą towarzyszącą trasom w Dolinie Raby na terenie Gminy Gdów, Kłaj i Drwinia”.

Na obszarze gminy Drwinia przewidziano utworzenie ok. 1,35 km trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin równocześnie z przebudową infrastruktury drogowej w związku z budową trasy. Powstanie także  tzw. Duży MOR (Miejsce Obsługi Rowerzystów) w miejscowości Ispina wraz z małą architekturą i parkingiem na 45 miejsc. 


Niniejszy projekt budowy tras pieszo-rowerowych oraz podstawowej infrastruktury towarzyszącej trasom jest kontynuacją dużego przedsięwzięcia turystycznego zagospodarowania Doliny Raby przebiegającej przez teren gmin partnerskich, czyli gminy Gdów, Kłaj i Drwinia.
(info/fot_ug_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

ANKIETA SAMORZĄDOWA-1

Niezdefiniowane
Niezdefiniowane
0% [0 głosów]

Niezdefiniowane
Niezdefiniowane
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 0
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 15-09-2018 10:12

Archiwum ankiet