'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w IspiniDrukuj

Gmina Drwinia podpisała kolejną umowę na wykonanie trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin oraz MOR w Ispini

W dniu 6 kwietnia wójt Drwini Jan Pająk podpisał umowę z wykonawcą prac związanych z budową trasy pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej 965 w miejscowościach Dziewin i Mikluszowice.


Prace, które niebawem się rozpoczną, to realizacja projektu „Budowa tras pieszo - rowerowych wraz z podstawową infrastrukturą towarzyszącą trasom w Dolinie Raby na terenie Gminy Gdów, Kłaj i Drwinia”.

Na obszarze gminy Drwinia przewidziano utworzenie ok. 1,35 km trasy pieszo-rowerowej Mikluszowice - Dziewin równocześnie z przebudową infrastruktury drogowej w związku z budową trasy. Powstanie także  tzw. Duży MOR (Miejsce Obsługi Rowerzystów) w miejscowości Ispina wraz z małą architekturą i parkingiem na 45 miejsc. 


Niniejszy projekt budowy tras pieszo-rowerowych oraz podstawowej infrastruktury towarzyszącej trasom jest kontynuacją dużego przedsięwzięcia turystycznego zagospodarowania Doliny Raby przebiegającej przez teren gmin partnerskich, czyli gminy Gdów, Kłaj i Drwinia.
(info/fot_ug_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.