'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Kluczowe decyzje na posiedzeniu Zarządu Powiatu w BochniDrukuj

Kluczowe decyzje na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Bochni

W dniu 6 lipca odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu w Bochni, na którym podjęto szereg decyzji mających ważny wpływ na funkcjonalność powiatu.

Istotnym punktem obrad Zarządu było podjęcie uchwał zatwierdzających wyniki konkursu na kandydatów na stanowisko: Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni - kandydatką na to stanowisko jest Edyta Mierzwińska. Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni - kandydatką na to stanowisko jest Teresa Jaszczyńska, oraz Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej im. Stefana Szumana w Bochni - kandydatką na to stanowisko jest Kinga Pałka.

Powierzenie obowiązków nastąpi w sierpniu.

Ponadto Zarząd zdecydował o przesunięciu dodatkowych 100 tys. zł na remont dachu nad salą gimnastyczną przy ZS nr 4 i II LO w Bochni. Środki te zostały dodane do wcześniej zabezpieczonej puli 125 tys. zł. Przekazano również 40 tysięcy na rzecz Komendy Powiatowej Policji w Bochni z przeznaczeniem na wykonanie myjni samochodowej.

(info/foto_powiat_bochenski)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.