'
Temat dniaPremier Tusk podpisał rozporządzenie - Grabiec, Kołodziejczak i Siekierski prezentują stawki dopłat do zbóż Bezpieczeństwo publiczneDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu!
Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku

Druga wygrana w Leopak Olboys LidzeDrukuj

Gdovia Gdów - Bocheński KS, 4 - 5, Bramki dla Bocheńskiego zdobyli: Jarosław Strach – 2, Mirosław Wilk – 1, Marcin Imiołek – 1, samob. – 1.

Skład zespołu: Jan Panna, Mirosław Wilk, Adam Małecki, Adam Pawłowski, Daniel Goryczko, Piotr Turkiewicz, Michał Dziuba, Jerzy Noskowiak, Marcin Imiołek, Łukasz Grabarz, Jarosław Strach, Piotr Mikulski.

W wiosennej rundzie Orlikowej Ligi Oldbojów niektóre mecze zaczynamy rozgrywać w dość późnych godzinach wieczornych (20.30), prawie jak w LM . Gospodarze spotkania, zespół „Gdovii” postawił twarde warunki. Od pierwszych minut trwała zaciętą walka o każdy metr boiska. Po kilku minutach gry objęliśmy prowadzenie po strzale samobójczym przeciwnika. Gospodarze wyrównali w 36 min., ale już minutę później Jarek Strach zdobył następną bramkę dla nas. Kiedy gospodarze znów wyrównali, Jarek zaliczył kolejne trafienie.

W drugiej połowie meczu „Mirek Wilk potężnym uderzeniem z wolnego umieścił piłkę w okienku bramki przeciwnika. „Gdovia” nie rezygnowała z walki zdobywając kontaktową bramkę, lecz nasz zespół, po celnym rzucie karnym Marcina Imiołka, zachował bezpieczną, dwubramkową przewagę. Ambitnie grający gospodarze zdobyli w końcówce meczu jeszcze jedną bramkę i to, stojące na całkiem niezłym poziomie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla bocheńskich oldbojów - relacja Józef Zawada.

W następnym spotkaniu w dniu 29.04.2016 r. w Mikluszowicach zespół Bocheńskiego KS podejmie obecnego lidera rozgrywek, zespół „Okocimskiego” Brzesko. Początek spotkania godz. 19.00.