'
Temat dniaWyniki konkursu Jak być eco! Gmina DrwiniaOstatnie pożegnanie! SportRuszyła sprzedaż biletów na ceremonie Igrzysk Europejskich
Powiat BocheńskiZarząd Powiatu z absolutorium za 2022 rok

Punkt widzeniaDrukuj


Ważną sprawą dzisiaj jest uświadomienie wielu osobom faktów związanych z tym, co dzieje się w Polsce?

Kiedy PIS wkroczył w drugą kadencję sprawowania władzy, cała „energia” władzy skierowana została na przegląd wszystkich kont i rachunków oszczędnościowych Polaków. Okazało się, że nasi Rodacy zgromadzili niebagatelną sumę pieniędzy, która szacowana była na ~ 280 miliardów złotych!

Co z tego wynika?

Otóż zrodził się pomysł, żeby te pieniądze Polakom odebrać. Sposób się znalazł, jak widać i słychać codziennie
.

Centralizacja strategicznych dla bezpieczeństwa kraju spółek i ich zabór oraz przekazanie pod zarząd partyjny, pozwoliło na tzw. „wolną amerykankę”. Spekulacje cenami i pomoc rządowej propagandy spowodowały, że astronomiczne podwyższanie cen zaczęło przynosić bajońskie dochody, uwłaszczonym przez PIS spółkom Skarbu Państwa, czytaj OBYWATELI.
Jednak podział zysków tych spółek dotyczy tylko wybrańców, a konkretnie nieudaczników władzy, którzy jak rzekł „guru” są nową elitą.

Wszystko to zmierza do tego, że pomysł na kasę nie wiąże się ze staraniem o środki europejskie, bo i po co się starać, przecież ta wredna UE chce żebyśmy przestrzegali jakichś wymyślonych zasad praworządności, a na to władza nie może sobie pozwolić, bo grozi jej odpowiedzialność za coś, co było hasłem wyborczym pierwszej kadencji i kierowane było wtedy do rządzących - „wystarczy nie kraść!”. Jakże widoczny jest punkt widzenia, kiedy zmieniło się miejsce siedzenia, a aparat ścigania, który mówił o dawnych przekrętach, jakoś jeszcze nikogo nie wsadził do kryminału, choć zdawało się, że pozamykają wszystkich, tak przynajmniej głosili.

Nadszedł czas, by zrozumieć, że „guru” wymyślił, jak wydrenować pieniądze od Polaków, a winę przerzucić na Unię, wojnę i covid.
Rodacy pokornie godzą się na podwyżki wszystkiego, bo podobno rząd nie ma na to wpływu, również na inflację?

Czas na myślenie jeszcze nie jest zbyt późny i trzeba wreszcie się obudzić do życia dla przyszłości, jeżeli nie nas samych, to może wnuków, jeżeli je macie.

Jeżeli dalej macie wątpliwości o co chodzi, to posłuchajcie zespołu ABBA>>


(sowa)Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.