'
Temat dniaPOLSKA JEST JEDNYM Z NIELICZNYCH EUROPEJSKICH KRAJÓW, KTÓRY NIE MA NARODOWEJ STRATEGII ROWEROWEJ KulturaAnioły i Święty Mikołaj w bocheńskim muzeum Powiat BocheńskiSOŁTYS ZIEMI BOCHEŃSKIEJ 2020-2022 WYBRANY
Powiat BocheńskiKonferencja prasowa w Bochni z udziałem posła Władysława Kosiniaka-Kamysza

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów szkół z gminy DrwiniaDrukuj

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów szkół z gminy Drwinia

„Z samochodu na rower, czyli jak być eco!” to hasło przewodnie konkursu dla młodych mieszkańców gminy Drwinia: przedszkolaków oraz uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej.


Warunkiem udziału w tej zabawie, której organizatorem jest Urząd Gminy w Drwini, jest przygotowanie pracy plastycznej. Warto się postarać, bo wśród nagród są rowery i hulajnogi, a także mnóstwo przydatnych rowerowych gadżetów.


Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej – ilustracji do hasła
„Z samochodu na rower, czyli jak być eco!


Konkurs skierowany jest do wychowanków przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Drwinia. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: I. przedszkola i klasy 0, II. Klasy od 1-3 SP, III. klasy 4-6 SP i IV. Klasy 7-8 SP.

Technika wykonania prac jest dowolna (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem). Dopuszcza się jednak tylko prace wykonane na papierze. Nie będą brane pod uwagę malowidła na szkle, kompozycje przestrzenne, rzeźby czy prace z plasteliny.

Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa (załącznik nr 1), którą powinien podpisać rodzic lub osoba uprawniona do reprezentowania dziecka. Prace należy czytelnie podpisać na odwrocie podając imię, nazwisko, klasę, nazwę szkoły.

Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 22 maja 2023 roku do sekretariatu UG w Drwini (I piętro) Drwinia 57,32-709 Drwinia.

Osoba do kontaktu ze strony Organizatora: Małgorzata Więcek-Cebula – 604 406 033

Regulamin-Załącznik nr 1>>>Konkurs jest organizowany w związku z realizacją projektu: „Budowa zintegrowanej sieci ścieżek pieszo-rowerowych w gminie Drwinia:
współfinansowanego przez Unię Europejską
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020


Zdjęcia

  • eko_konkurs_1_t1.jpg
  • regulamin-_konkursu_1_t1.jpg
  • regulamin-_konkursu_2_t1.jpg
  • regulamin-konkursu_3_t1.jpg
  • eko_konkurs_0_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.