'
Temat dnia81. rocznica Krwawej Niedzieli na Wołyniu Bezpieczeństwo publiczneRusza budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Karolina i Krzeczowska w Bochni Powiat BocheńskiWyniki matur w Powiecie Bocheńskim
Bezpieczeństwo publicznePo wczorajszych burzach w Małopolsce

Ogłoszenie w sprawie węglaDrukuj

Ogłoszenie w sprawie węgla

W związku z ustawą, na mocy której gminy będą sprzedawały węgiel, Wójt Gminy Drwinia zwraca się do mieszkańców o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel kamienny, w celu wstępnego ustalenia liczby gospodarstw domowych zainteresowanych jego zakupem.


Zapotrzebowanie można zgłaszać do Urzędu Gminy w Drwini osobiście (pok. nr 3, 4 lub 5), telefonicznie: 12 284 98 32; 12 284 98 31; 12 284 98 36 lub e-mailem: geodezja@drwinia.pl t.zelek@drwinia.pl ;  m.bujak@drwinia.pl

Przy zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko
– adres zamieszkania
– numer telefonu
– frakcję ( groszek/orzech/miał)
– ilość - max do 1,5 tony (ale ostateczny  limit zostanie określony rozporządzeniem Ministra Aktywów Państwowych)

Zgodnie z ustawą do dokonania zakupu węgla uprawniona będzie osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która spełnia warunki uprawniające do dodatku węglowego.

Jednocześnie informuje się, że podanie danych osobowych telefonicznie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celu wstępnego ustalenia liczby gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem węgla.

(info/foto:UG_Drwinia)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.