'
Temat dniaNowy Powiatowy Komendant PSP w Bochni Województwo MałopolskieRUSZA NABÓR WNIOSKÓW PROGRAMU SENIOR+ Województwo MałopolskieBarbórka - Święto Górników, Hutników, Marynarzy, Rybaków, Żołnierzy, Kamieniarzy...
Bezpieczeństwo publiczneNOWE RADIOWOZY DLA POLICJI W CAŁYM KRAJU

Piłkarski weekend 1-2 października 2022 r.Drukuj

Piłkarski weekend 1-2 października 2022 r.

(Dunajec pokonany.../ GKS II Drwinia pokonał Górników…/ Wysokie porażki Żubra i Promienia…/ Raba pokonana w Nieszkowicach…/) Pierwsza porażka zespołu GKS Drwinia z Watrą spowodowała spadek na czwarte miejsce w tabeli. Do Kolejarza strata jednego punktu, a Watra i lider ze Słopnic mają 2 – punktową przewagę nad naszym zespołem. W Sączu będzie okazja żeby powrócić do gry o wyższą pozycję – czego zespołowi życzymy i trzymamy kciuki!

Promień Mikluszowice po wygranej z Trzcianą w sobotnie popołudnie zagra z Tarnavią i zespół powinien powalczyć o utrzymanie pozycji wicelidera.
W niedzielę zagrają: GKS Drwinia zagra z Górnikami z Siedlca, a Żubr Gawłówek podejmie u siebie Czarnych z Kobyla.

Raba Niedary zagra w niedzielę z Polanką w Nieszkowicach.





V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)


Kolejka 9 - 1-2 października

Dunajec Nowy Sącz - GKS Drwinia, 0 – 1 (0-1), bramkę meczu zdobył Rafał Ciesielski 23'.

SG – Kamil Fudro (*****) - KS Nowy Targ
Asystenci: Roman Baran, Bartłomiej Skoczyk.

Żółte kartki: Jawor 65'.
Widzów: 50

Dunajec Nowy Sącz: Borzęcki Mateusz, Romuzga Bartłomiej, Gródek Kamil (Chruślicki Kacper 58), Król Aleks, Kociołek Paweł (Podolak Bartłomiej 85), Połeć Sebastian (Schneider Bartłomiej 68), Kiełbasa Dawid II, Migacz Mateusz (Żuchowicz Jakub 77), Jawor Adrian, Kowalski Jakub, Jabłoński Piotr, rezerwa: Fałowski Jakub, Dobosz Mateusz, Janisz Jakub.

GKS Drwinia: Kamiński Błażej, Tomala Wojciech, Kulig Łukasz, Bochenek Damian (Zachwieja Dawid 89), Knap Paweł (Sąsiadek Mikołaj 56), Duda Jakub (Dunaj Łukasz 80), Ciesielski Rafał, Krokosz Mateusz, Waryłkiewicz Krzysztof (Jędras Jakub 56), Zapiór Piotr (Dzięgiel Michał 69), Andrushko Oleksandr.

Dobry mecz w wykonaniu zespołu GKS. Już na początku spotkania goście stworzyli sobie trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki ale wykorzystana została tylko jedna, w której Rafał Ciesielski w 23 minucie spotkania zdobył, jak się okazało jedyną bramkę w tym meczu. Warto dodać, że również Ciesielski w drugiej połowie strzałem z ~ 18 metrów obił poprzeczkę bramki Borzęckiego.
Gospodarze też mieli swoje okazje do zdobycia bramek, jednak w decydujących momentach akcji zawodziła skuteczność, a piłka po strzałach na bramkę Kamińskiego wysoko mijała światło bramki.
Mecz wygrała drużyna, która zdecydowanie lepiej wywiązywała się z założeń taktycznych trenera Kuliga, a w grze zespołu widać było większe doświadczenie i skuteczność w przerywaniu akcji gospodarzy.

Gratulacje dla zespołu GKS Drwinia!

Pozostałe mecze kolejki

GLKS Gromnik Orkan Szczyrzyc, 0 - 2
Watra Białka Tatrzańska - Zalesianka Zalesie, 5 - 2
Tuchovia Tuchów - Jarmuta Szczawnica, 1 - 2
Korona Niedzieliska - Metal Tarnów, 3 - 3

Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów, 3 - 1
Sokół Słopnice - Bocheński KS, 2 października, 0 - 0
Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów, 2 - 0

TABELA V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)

***

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I ink

***


Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)


Kolejka 8 - 1-2 października

Tarnavia Tarnawa - Promień Mikluszowice, 5 - 2

Górnik Siedlec - GKS II Drwinia, 2 - 4, Bramki zdobywali: Górnik - Orlik 21, Nowak 56, GKS II -Dunaj 6, 62, 82, Dzięgiel 72.

Gratulacje dla zespołu GKS II Drwinia!

Żubr Gawłówek - Czarni Kobyle, 0 - 6

TABELA Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

***


Klasa B 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)


Kolejka 6 - 2 października

Polanka Nieszkowice - Raba Niedary, 5 - 3

TABELA Klasa B 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

***



Zdjęcia

  • dsc_0002_t1.jpg
  • dsc_0003_t1.jpg
  • dsc_0006_t1.jpg
  • dsc_0009_t1.jpg
  • dsc_0010_t1.jpg