Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Piłkarski weekend 26/27 marca 2022 r.Drukuj

Piłkarski weekend 26/27 marca 2022 r.

(Pewna wygrana GKS.../ GKS II Drwinia pokonał Beskid.../ Wygrana Promienia.../ Wysoka porażka Żubra...) Już w sobotę 17 kolejka klasy okręgowej. GKS Drwinia podejmie w Drwini Jadowniczankę. Rusza wiosna w A – klasie.

W 14 kolejce nasze zespoły zagrają w niedzielę.

Żubr Gawłówek pojedzie do Cikowic, natomiast GKS II Drwinia i Promień Mikluszowice zagrają na własnych stadionach.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Kolejka 17 - 26/27 marca

GKS Drwinia - Jadowniczanka Jadowniki, 4 – 0 (0:0), bramki zdobyli: Łukasz Kulig 51', Michał Bajda 54', Piotr Zapiór 61', 69'.

SG – Szymon Stefanik (*****) - KS Bochnia.
Asystenci: Damian Rybka, Mariusz Zwieńczak.

Żółte kartki: Wawryka, Stec, Kozioł, Kotarba.

GKS Drwinia: Przybyś Piotr (Stefaniak Wojciech 84), Tomala Wojciech, Kulig Łukasz (Słomnicki Michał 70), Bochenek Damian, Knap Paweł, Duda Jakub, Jędras Jakub (Zaleński Kacper 60), Obracaj Robert, Bajda Michał (Machaj Krzysztof 70), Zapiór Piotr, Andrushko Oleksandr, rezerwa: Krokosz Mateusz.

KS Jadowniczanka: Jurkiewicz Karol, Bujak Daniel, Stec Andrzej (Bujak Radosław 68), Kotarba Raul, Żak Michał, Soczyński Wojciech, Sępek Sebastian (Greczek Kacper 76), Okas Bartłomiej (Dadej Kacper 62), Wawryka Mateusz (Kozioł Łukasz 58), Rydz Sławomir (Bączek Kamil 62), Mół Tomasz, Rezerwa: Pabian Michał, Kozioł Łukasz.

W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale okazję mieli również goście, jednak wynik po pierwszej połowie był bezbramkowy.

Do drugiej połowy zespół GKS ruszył zdecydowanie, czego efektem były trzy bramki zdobyte w dziesięciu minutach gry drugiej połowy. Z upływem czasu goście opadli trochę z sił i Zapiór ustala wynik spotkania 4-0.

TABELA Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 14 - 26/27 marca

Orzeł Cikowice - Żubr Gawłówek, 8 - 1

GKS II Drwinia - Beskid Żegocina, 2 - 1 (1:1), bramki zdobyli: Daniel Mikler, samobójcza, Kamil Młynarczyk.

Gratulacje dla zespołu GKS II Drwinia!

Promień Mikluszowice - Górnik Siedlec, 3 - 0 (1:0), Michał Migas 1-0, Jakub Smoleń 2-0, Michał Migas 3-0.