'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Drwinia - zbiórka darów dla uchodźców z UkrainyDrukuj

Drwinia - zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy

Ogromnym sercem i zapałem wykazali się mieszkańcy naszej gminy w kwestii organizowanych zbiórek darów na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Ponieważ na teren naszej gminy przybywają osoby poszkodowane w wyniku działań wojennych prowadzonych na terenie Ukrainy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drwini  prowadzi zbiórkę rzeczy niezbędnych dla osób i rodzin przebywających na terenie gminy Drwinia w tym trudnym czasie.Potrzebne są rzeczy codziennego użytku: środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, ręczniki, proszki do prania, artykuły dla niemowląt. Potrzebne są też artykuły spożywcze nie wymagające przechowywania w lodówce, także o długim terminie ważności, w tym szczególnie żywność i mleko dla niemowląt i małych dzieci.

Zbiórkę rzeczy potrzebnych dla uchodźców na terenie gminy Drwinia prowadzi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w godzinach pracy (poniedziałek od 9.00 do 17.00, wtorek-piątek od: 8.00 do 16.00).

Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki można uzyskać pod numerem telefonu 12 281 71 53, 12 281 71 54Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.