'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Wyróżnienie dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej w GrobliDrukuj

Wyróżnienie dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej w Grobli

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Grobli zdobyli wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków" sponsorowanym przez właściciela sieci sklepów Biedronka.Konkurs dedykowany był dla uczniów klas I-III szkół podstawowych i przedszkoli.

Praca Konkursowa dla Szkół - wykonana przez Klasę i Opiekuna Klasy, spełniająca kryteria wskazane w Regulaminie, musiała składać się z: pracy kreatywnej - obejmującej utrwaloną w formie zdjęcia lub kolarzu zdjęć wykonaną wybraną techniką pracę plastyczną uczniów, obrazującą mapę „małej ojczyzny", na której prezentowane jest występowanie regionalnych zwierząt chronionych zagrożonych wyginięciem oraz z części merytorycznej - obejmującej przygotowany przez Opiekuna Klasy opis wykonanej Pracy Konkursowej.


W ramach konkursu uczniowie uczestniczyli w kilkutygodniowych zajęciach poznając kolejne, zagrożone w Polsce wyginięciem gatunki zwierząt, wypełniając zadania z Dziennika Troskliwego Odkrywcy oraz wykonując, przy użyciu różnych technik plastycznych, postaci zwierząt chronionych i zagrożonych wyginięciem, żyjących na terenie naszej gminy.

Konkurs zaproponowany w tym roku przez sieć sklepów Biedronka, to znakomita okazja do rozwijania postaw proekologicznych uczniów, zainteresowania naturą, przybliżenia piękna polskiej przyrody oraz rozwijania umiejętności życia w bliskości z naturą i w zgodzie z nią.

Za udział w konkursie wyróżnieni uczniowie z rąk p. Dyrektor Barbary Gondek-Matusik otrzymali przekazane przez Organizatora Konkursu pamiątkowe dyplomy oraz maskotki tak uwielbianych przez nich „Swojaków”.

To już drugie wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym dla uczniów tej klasy. Tym serdeczniej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


(info:SP_Grobla)Zdjęcia

  • 5_t1.jpg
  • 4_t1.jpg
  • 3_t1.jpg
  • 2_t1.jpg
  • 0_t1.jpg
  • 1_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.