'
Temat dnia81. rocznica Krwawej Niedzieli na Wołyniu Bezpieczeństwo publiczneRusza budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Karolina i Krzeczowska w Bochni Powiat BocheńskiWyniki matur w Powiecie Bocheńskim
Bezpieczeństwo publicznePo wczorajszych burzach w Małopolsce

Wygrana GKS w meczu kontrolnymDrukuj


W niedzielę w Świniarach czwartoligowy GKS Drwinia zmierzył się w meczu kontrolnym z A-klasowym Piastem Łapanów (podokręg Wieliczka). Zwyciężyli podopieczni Janusza Piątka, którzy drużynę Bartłomieja Hołysta pokonali 5-1 po bramkach Ifeanyi Nwachukwu 2, testowanego, Michała Bajdy oraz Wojciecha Jurka. Honorowe trafienie dla Piasta zanotował Mateusz Trybuła.

GKS Drwinia – Piast Łapanów 5-1 (3-1). Bramki: Ifeanyi Nwachukwu 2, testowany, Bajda, Jurek.

GKS Drwinia: Piątek – Kudelski, Kular, Tomala, Rachwalski – testowany, Jurek, Kaczmarczyk, Śliwa, Nwachukwu, Kołodziej; po przerwie grali: Bajda, Mikler, Madej, Piech, Mączka.

Piast: G.Tabak – Satoła, Banaś, Kuras, Gumuliński – Śliwa, Testowany, Chodur, Czech – Trybuła, Kaciczak oraz Świątko

Janusz Piątek: Był to nasz pierwszy mecz rozgrywany na naturalnej nawierzchni. Boisko było bardzo dobrze przygotowane, za co chwała działaczom, którzy o nie zadbali. Cieszy, że w końcu zaczęliśmy wykorzystywać stwarzane sytuacje podbramkowe. W ofensywie stać nas jednak na zdecydowanie więcej. Musimy poprawić jeszcze sporo mankamentów w grze, w tym i w defensywie. czasu do pierwszego meczu ligowego zostało coraz mniej. Pozostało nam już tylko trenować i wykorzystać na przygotowanie się dwóch ostatnich meczów sparingowych.

Wyniki GKS w meczach kontrolnych:
GKS – Jadowniczanka 0-1
GKS – Gdovia 3-1
GKS – Orzeł Iwanowice 4-1
GKS – Rylovia 1-1

(info_sportomaks)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.