'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

3 maja? 

Started by theresia on 13 kwietnia 2008 22:29

12 Odpowiedzi 6876 Obejrzeń
Who posted:
theresia
Czesc! Mam pytanie czy ktos sie orientuje czy 3 maja jest jakis festyn?

Juz sie tak stesknilam za nimi, ze szczerze mowiac juz sie doczekac nie moge tego pierwszego!! Cool
A ja będe Twym aniołem.....
 
PK
Cześć Smile
Z tego co się orientuję to rzeczywiście jest festyn (organizowany chyba przez OSP i KGW).
O imprezie tej na pewno poinformujemy na łamach serwisu, gdy tylko potwierdzimy informacje Smile

Pozdrawiam serdecznie.
 
LS
Witam.Potwierdzam na pewno że 3 maja, jest festyn który orgaznizuje OSP i KGW. Będzie to pod DK.
 
sp2
Witam,
Na jaki cel będzie 3 maja oddawana krew ???
 
Tutejszy
No jak to przeważnie bywa dla ratowania życie.
 
sp2
Ulżyło mi. Myślałem, że na budowę remizy...
Oczywiście, że dla ratowania czyjegoś życia!
Chodziło mi o to czyjego życia czy zdrowia (bardzo rzadko ostatnio bywam w Grobli)?
A tak w ogóle to gratuluję błyskotliwości Smile
 
Tutejszy
a czy to ważne dla czyjego??gdybyś miała oddać krew dla pana X to byś to zrobiła, a czy jeżeli chodziłoby o pana Y to już nie?? nie musisz mi gratulowaćSmile
 
arika
....i po co te nerwy ,Tutejszy??? Czlowiek zapytal normalnie - przeciez sa nagminne akcje spoleczne ratujace - nie CZYJES , ale konkretne zycie!!!! wystarczy wlaczyc telewizor, albo radio, a numer konta dla ratowania konkretnej osoby(najczesciej dziecka) jest emitowany.I nie ma w tym nic zlego.Dla niektorych kazda forma pomocy niesiona innym ,jest wyrazem zwyklego ludzkiego wspolczucia,wsparcia, a jesli to pomoze.....Na pewno chetniej pomagamy tym, ktorych znamy ....Nie rozumiem Twojego oburzenia.
 
janosik
Całym sercem przyłączę się do akcji.Z różnych powodów nie mogę oddać krwi.Mam nadzieję że organizatorzy będą również zbierać pieniądze.Zbiórka środków finansowych na pewno też jest potrzebna.Każda złotówka jest bardzo cenna.Nie trzeba tłumaczyć ile wszystko kosztuje.Apeluję do wszystkich o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia.
Nie mamy pewności czy my jutro nie będziemy w takiej sytuacji.
Pozdrawiam.
 
muzyk
Halo Panie "Tutejszy":
Po pierwsze primo: sp2 pisze w I-szym rodzaju liczby pojedynczej, tak więc prawdopodobnie jest "samcem" Grin

Po drugie primo: to "nie ma głupich pytań - są tylko głupkowate odpowiedzi"!
 
PK
Witam,
(Nawiązując do wypowiedzi "janosika")
Zasygnalizowałem temat zbiórki pieniędzy organizatorom. Oficjalnie sprawa nie jest prosta, ponieważ tego typu działania wymagają zgłoszenia odpowiednim organom itp, itd.

Zaproponowałem jednak "nieoficjalną zbiórkę"...

O podjętej przez organizatorów decyzji poinformuję na Forum.

Tak czy inaczej sugeruję, żeby mimo wszystko każdy,
(w miarę możliwości)
wziął ze sobą więcej pieniążków na festyn.


Z góry dziękuję i pozdrawiam...
 
sp2
Racja.
Są "biurokratyczne" komplikacje związane ze zbiórką pieniędzy, jednak nie ma ich chyba z dawaniem Smile
Możemy dawać komu chcemy!
Tak więc popieram sugestię!

PS. A chodzi o Krzyśka Kordeusza, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Trzymajmy kciuki za chłopaka!!!

Gorąco namawiam do każdego rodzaju pomocy!!!
 
LS
Witam. Mam jeszcze wielką prośbę do wszystkich którzy chcą oddać krew. Bardzo ważne jest żeby zapoznać sie z zasadami oddawania krwi.
Już wczoraj słyszałem wypowiedź tego typu że: "jak wypije jedno piwo to przecież nie sie nie stanie", a mianowicie stanie sie , bo krew taka "burzeje sie" i po 2 dniach jest do wyrzucenia. Tak wiec APEL DO WSZYSTKICH żeby nie pić alkoholu przynajmniej 3 dni przed oddaniem krwi. Jeżeli chcemy coś zrobić dobrze, zróbmy to do końca tak jak należy. Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.