'
Temat dniaPremier Tusk podpisał rozporządzenie - Grabiec, Kołodziejczak i Siekierski prezentują stawki dopłat do zbóż Bezpieczeństwo publiczneDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu!
Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku

Zobacz temat

Awatar

Jacy Mieszkańcy takie władze 

Started by sp2 on 22 października 2010 19:44

14 Odpowiedzi 10694 Obejrzeń
Who posted:
sp2
Witam wszystkich,
po przeczytaniu kilku wpisów w pasku bocznym nie mogłem się oprzeć aby założyć ten temat.
Każdej kadencji narzekamy na władze, a w kolejnych wyborach ......... Smile
Jedni stawiają na młodych, inni na mądrych, jeszcze inni wszystkich krytykują, a radnym znów zostanie Kołodziej i Marzęcki Grin

Kto się ze mną założy o dużą flaszkę???

Grin Grin Grin


Pozdrowienia dla wszystkich...
 
raptus
A kto jest chętny na Radnego. Spróbuj nakłonić kilka osób żeby zechciały kandydować. Ja próbowałem. Odpowiedź.....Nie, nie mam czasu, nie nadaje się itp.
 
jadt
Wiem, że w samej Grobli jest kilkunastu kandydatów!!!! do rady gminy.Tak, że będziemy mieli dylemat na kogo głosować .Większość z nich to ludzie nowi i młodzi, a więc jeszcze nie " skażeni" układami. Liczę i chyba większość liczy na to, że nam się objawią:-) i ujawnią ze swoim programem, bo znajomość nazwiska tylko i osoby z sąsiedztwa to za mało, aby oddać głos.Ktoś może być bardzo dobrym sąsiadem , ale to chyba za mało, aby reprezentować wieś. Rzeczywiście,tym, którzy już byli i się nie sprawdzili trzeba podziękować. Młodym należy dać szanse,ale popartą rzetelnym programem i wiedzą.Czekajmy na kampanię.!!!! Smile Pozdrawiam.
 
janosik
jadt Kandydaci na radnych są zgłaszani przez sztaby wyborcze poszczególnych kandydatów na wójta.Teraz jeśli jest 8 kandydatów to arytmetycznie w okręgu wyborczym Grobla,Trawniki,Ispina wypadnie 2 kandydatów z Grobli i Trawnik i 1 z Ispiny.
Na Dzień Dobry nie da się wymagać cudów.Nowi Radni wchodzą na nieznany ląd.
Trzeba pamiętać jeszcze o jednym.Na najbliższy rok budżet uchwalony przez poprzednią Radę dobry czy zły trzeba zrealizować..
 
arika
Oby nowym radnym nie zabrakło chęci i determinacji, bo może się okazać, że miało być lepiej - a wyszło - jak zwykle!!!!
 
jadt
Może wyjść - jak zwykle, bo jeśli wspomniana p.S... znalazła poparcie w połowie okręgów wyborczych w gminie, to może się okazać, że w II turze wyborów może być czarnym koniem wyborczym.kandydatami na radnych gminy z naszego okręgu, w komitecie S. są pp. Agata Kuchta i M.Kołodziej.mam nadzieję, ze wspomniane kandydatki zaprezentują swój plan działania....
 
raptus
Proszę zwrócić uwagę a wszyscy doskonale się znamy.
Jeśli ktoś nie potrafi zadbać o siebie o dzieci wreszcie nie zrobić porządku we własnym obejściu to jak może dobrze zadbać o interes wspólny.Nie wyobrażam sobie powtórnie sytuacji kiedy do choćby najniższego szczebla dochodzi pi....i zło....
 
LS
Oto nieoficialna lista kandydatów na radnych:

Kandydaci do rady gminy

1. Szczygieł Józef Marian
2. Stach Marcin Tomasz
3. Różycka Urszula Mieczysława
4. Siciarz Józef Maksymilian
5. Guzik Józef
6. Mikler Jan Szczepan
7. Szczygieł Maksymilian Kazimierz
8. Kojscarz Krzysztof
9. Podsiadło Janina
10. Wasyl - Kuchta Agata Małgorzata
11. Kołodziej Maria
12. Bukowiec Józefa Zofia
13. Kordeusz Stanisław
14. Pająk Renata Barbara

Kandydaci do rady powiatu :
1. Szczygieł Łukasz
2. Odrobina Stanisław
3. Piekło Tadeusz
 
ziom
sp2 przegrałbyś tą dużą flaszkę Grin
 
sp2
no przejechałbym się Smile

Ale
Wasyl - Kuchta Agata Małgorzata - MIAŻDŻY

Cool
 
sp2
he he
Pan O. chce się teraz "podwiesić" pod powiat Smile
Pozdrowienia dla "Samozwańczego Wójta" Grin
 
dziwny
HE HE
PAN ODR. JUŻ POKAZAŁ NA CO GO STAĆ W GMINIE Grin ŻENADA
 
Tutejszy
wszyscy się głowią kogo wybrać na wójta i radnego gminy,a nikt się nie zastanawia kto będzie w radzie powiatu.Mamy 4 miejsca ale razem z gminą rzezawa, z tym że rzezawa ma więcej mieszkańców i ma teoretycznie większe szanse obsadzić te miejsca "swoimi".U nas w gminie mamy bodajże 11 kandydatów.MUSIMY się zebrać w sobie i głosować na tych samych kandydatów.Z tym że każdy może oddać głos na jednego kandydata.Tylko w ten sposób możemy wygrać z rzezawą(oczywiście przy duzej frekwencji)
Ja proponuję żeby płn.gminy głosowała na Łukasza Szczygła lub na Barbarę Gądek-Matusik a południe gminy Pana Bartyzela lub Wiolę Matusik
Wiem że zaraz któś mi zarzuci że jestem za Tomczykiem ale spójrzcie sobie na resztę kandydatów do Rady Powiatu z naszej gminy Piekło Odrobina Pięta naprawdę musimy zagłosować mądrze.Szkoda każdego głupio oddanego głosu.
FREKWENCJA FREKWENCJA FREKWENCJA!!!
 
sp2
ta propozycja nie przejdzie! nie w tej gminie Grin tutaj każdy rozpycha się łokciami!
co do Odrobiny to nie będę się powtarzał - niczego nie dokonał w gminie i niczego nie zrobi w powiecie! gość jest beznadziejny!
 
etta
Jeśli chodzi o Lukasza Szczygła - jestem ZA!!!!!Chłopak z otwartą głową ( ale Tomczyka nie popieram - żeby było jasne), natomiast W.Matusik:-), to ten sam przedział, co P. i O.Nic sobą nie reprezentują poza karierą!!!!Angry
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.