'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

R E F E R E N D U M ? 

Started by xxx on 18 grudnia 2008 20:15

70 Odpowiedzi 24247 Obejrzeń
Who posted:
janosik
Będę szczery, jestem za porządkami.Jeśli jednak za takie rzeczy biorą się ludzie pokroju
J.S.i A.K.to ja pięknie dziękuję.Wyjątkowo zgrana para.Swój swojego zawsze znajdzie.
 
groblanin
Może i szkoda że to właśnie ta "dwójka" promuje to referendum, hmmm no cóż..... skoro normalnym ludziom zabrakło odwagi i chęci by w tej gminie posprzątać; ale mniejsza o to. Pomimo to iż jest to inicjatywa tej "dwójka" to popieram odwołanie wójta Gminy Drwinia stanowczo!!! Śmiesznie żenujące jest to jak wójt w Bochnianinie lekceważy elektorat twierdząc że wyborcy do urny nie pójdą. O nowego wójta nie ma się co martwić. Jeśli uda się odwołać A. Kulara to napewno, nowym wójtem nie zostanie J.Solak. Myśle że są w tej Gminie osoby które są w stanie posprzątać ten cały "......"!!!
Pozdrawiam
 
jadt
Janosik - nie ważne "czyja miotła" Grin !!! i KTO tą miotłą macha !!!! Liczą się efekty - czyli porządek.!!! Reszta - jak z tym walcem "przyjdzie walec i wyrówna "Grin
 
janosik
Porządki wolałbym jednak robić dobrą miotłą a nie starym,zużytym drapakiem.
 
jadt
Wink Aleś Ty wybredny Grin
 
dziwny
My tu gadu gadu a referendum już za 2,5 tygodnia :-)

Coś nagle wszystko przycichło ?!?!?!?!?!

Panu Kularowi, Odrobina a także reszcie darmo-pensjo-biorców już dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A może by tak zrobić jakieś PraReferendum Wink ???????????????
 
malutka
Ludzie przyjdzcie na glosowanie!!!!!!!!!!!!!!
Zmienmy to co mozemy zmienic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jadt
Podpisuję się pod tym , co napisał "groblanin", popieram i pozdrawiam
 
raptus
Polecam artykuł "ZWIERZĘCA HISTORYJKA" str główna
 
malutka
Trzeba było się samemu wziąć za to a nie oglądać się na innych!Może popatrz na to z perspektywy całej gminy.Nie ważne kto się za to wziął-ważne że w końcu się ruszy i skończy z tym wszystkim!!!Bo każdy ma coś do zarzucenia ale jak przychodzi co do czego to nikt się nie odezwie,nagle się wszyscy boją.
 
dziwny
Do referendum w niedziele a nie lamentowć tutaj !!!!!!!!!!!!!!!!
Coś mi się wydaje że niektórzy po prostu lubią mieć na co narzekać SmileSmile
 
janosik
A "gwiazdy" znów świecą dziś w TV.Kronika Krakowska dziś o 18.
 
raptus
Zajrzyjcie na MOJA BOCHNIA -Poranna kawa.Rozmowa z p.Sławkiem z Ispiny.
Nowe odkrycie-talent krasomówczy.
 
LS
http://www.mojabochnia.pl/?p=6464
 
LS
Jeszcze jedno co mnie bardzo zaciekawiło.

Uchwała Nr XXIV/148/08 w sprawie przyznania dodatku specjalnego dla Wójta Gminy Drwinia.
Uchwała Nr XXIV/148/08
Rady Gminy w Drwini
z dnia 29 grudnia 2008 roku
w sprawie: przyznania dodatku specjalnego dla Wójta Gminy Drwinia.
Edytowane przez LS dnia 13 marca 2009 09:56
 
luk
Grobla to wielki ciemnogród ludzie niewidzą co się wkoło dzieje wolą narzekać niż iść do referendum.I jeszcze jedno gdzie są jakieś obwieszczenia o referendum czy to znowu jakiecelowe działanie???!!!!!
 
Tutejszy
luk no nie wiem kto jest bardziej ciemny!!!!!!!!mieszkańcy Grobli czy tY???na jakiej podstawie TWIERDZISZ że ludzie nie pójdą do referendum jeżeli jeszcze go nie było???jesteś jakimś medium???Angry
 
malutka
Do Luka
Mój drogi obwieszczenia o referendum były ale w Grobli zrywały te plakaty wysłannicy obecnego pana wójta, a na Świniarach zrywał je podobno pan sołtys takie były pogłoski,ale nie wiem czy zauważyliście obwieszczenie wydane przez wójta-bojkot aby nie iść na referendum?Ale trzeba mieć nieźle w porach żeby coś takiego umieszczać po gminie.No proszę i nawet znalazły się pieniążki na koszulki do których pan wójt wsadzał swoje obwieszczenie,a może to pracownicy się zrzucili na koszulki?hehSmile:-)
Smile
 
raptus
Ludzie jak to znieść?Kolejna odsłona w "Mojej Bochni" Jak ktoś to widzi to chyba śmieje jak głupi.Pani Kuchta mówi jakby nie umiała.Pan Kołodziej jasne skarpety do czarnego garnituru.To jest obraz ŚWIATŁYCH OBYWATELI .Według p Andrzeja reszta mieszkańców to GŁĄBY.
 
sp2
luk ma podobną chorobę do pana wójta Smile
myślał, że chorował do poniedziałku (16-ego) a tu dopiero piątek (13-ego) Grin

luku - nie siadaj przed kompem "chory" bo pajaca z siebie robisz!!!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.