Jeżeli ktoś nie wybrał się dziś do Biblioteki w Bochni na promocję nowego tomiku poezji Zbigniewa Pikuły pt. „Z poezją na bakier”, to niech żałuje.
Licznie zgromadzona publiczność mogła delektować się finezyjnie prezentowanymi przez autora „dowcipnymi, satyrycznymi wierszami i humoreskami.
Jak we wstępie tomiku napisał Juliusz Wątroba - oto mamy przed sobą tom utworów satyrycznych Zbigniewa Pikuły, pod przewrotnym tytułem „Z poezją na bakier”. Zawierający utwory różnorodne formalnie, jednak – na szczęście -wszystkie na poziomie godnym wytrawnego satyryka”.
Gromkie brawa i salwy śmiechu towarzyszyły recytowanym przez autora utworom. Mogą Państwo przekonać się oglądając relację filmową, do czego z uśmiechem na twarzy gorąco namawiam.
W czasie dzisiejszego spotkania w oprawę muzyczną mocno zaangażowali się Andrzej Knapik wraz z Formacją Występną ale Szopki.