'
Temat dniaPonad 3,7 mln zł dla małopolskich szkół Bezpieczeństwo publicznePodinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni Powiat BocheńskiXXVI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
SportWyjątkowy czerwcowy weekend w Małopolsce, pełen sportowych emocji

Podinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w BochniDrukuj

Podinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni

10 czerwca br. o godzinie 9, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczysta zbiórka w trakcie której z obowiązkami Komendanta jednostki po 5 latach pożegnał się insp. Jerzy Polczyk. Nowym szefem komendy został podinsp. Jarosław Kmieć.

Dzisiaj (10.06.2024 roku) o godzinie 10 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni miała miejsce uroczysta zbiórka związana z przekazaniem obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. W uroczystości wzięli udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, insp. Jerzy Polczyk, podinsp. Jarosław Kmieć, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy jednostki oraz zaproszeni goście.

Uroczystość zgodnie z policyjnym ceremoniałem rozpoczęła się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie przez jej dowódcę kom. Tomasza Dymurę. W dalszej części zbiórki miała miejsce ceremonia pożegnania ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Bochni przez insp. Jerzego Polczyka oraz ceremonia przywitania nowego szefa bocheńskiej jednostki, którym został podinsp. Jarosław Kmieć – dotychczasowy Komendant Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas uroczystości głos zabrali I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, Starosta Bocheński Pan Adam Korta oraz zdający i przejmujący obowiązki komendanci. Nie zabrakło podziękowań za wieloletnią współpracę, gratulacji i życzeń.

Nowym szefem bocheńskich policjantów został podinsp. Jarosław Kmieć, który jest absolwentem Wszechnicy Świętokrzyskiej i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Zajmował funkcje kierownicze na poniższych stanowiskach:

- Kierownik Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
- Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
- I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
- od 1 lutego 2020 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
- od 1 lipca 2020 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
- od 10 czerwca 2024 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

(Info/foto: Komenda Powiatowa Policji w Bochni)

Zdjęcia

  • 400-108501_g_t1.jpg
  • 400-108529_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.