'
Temat dniaPonad 3,7 mln zł dla małopolskich szkół Bezpieczeństwo publicznePodinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni Powiat BocheńskiXXVI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
SportWyjątkowy czerwcowy weekend w Małopolsce, pełen sportowych emocji

Święto Małopolski 2024Drukuj

Święto Małopolski 2024

Już 9 czerwca, w malowniczych przestrzeniach krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego, odbędzie się kolejna odsłona Święta Małopolski. W tym roku przygotowaliśmy dla Was program tak bogaty i różnorodny, że każdy - niezależnie od wieku - znajdzie tu coś dla siebie, bo przecież jednym z głównych celów przyświecających wydarzeniu jest łączenie pokoleń!

Początek o godz. 12:00. Wstęp wolny!

Tegoroczna edycja Święta Małopolski to obietnica niezapomnianych chwil, pełnych radości i emocji. To doskonała okazja, by zanurzyć się w bogactwie regionalnych tradycji, odkryć kulinarne nowości.

Niewątpliwie jednym z kluczowych punktów programu, na który czeka wielu fanów, będzie wieczorny koncert Kayah, a poprzedzi ją występ młodej i utalentowanej Sary James.

Dzień pełen wrażeń zagwarantuje nam również dziesięć stref aktywności. Będzie między innymi Strefa Małopolskich Tradycji i Strefa Superbohaterów, mnóstwo gier i zabaw, giga dmuchańce, stanowiska z symulatorami gier komputerowych, warsztaty z kuchni molekularnej i druku 3D.
Przewidziano także dużą strefę gastronomiczną z najlepszymi przysmakami Małopolski.

Oprócz imponującej ilości atrakcji każdy uczestnik imprezy będzie mógł sprawdzić się w quizach wiedzy o Małopolsce i wygrać wejściówki do Energylandii partnera projektu Made in Małopolska, a do wygrania mamy ich naprawdę dużo! Dla małych i większych asów przestworzy będziemy mieć niespodziankę w postaci prawdziwego balonu Małopolskiej Organizacji Turystycznej, a dodatkowo – całkiem bezpłatne zwiedzanie Muzeum Polskiego Lotnictwa.

Warto też mieć oko na słodką ciężarówkę Wawel Truck, czyli samochód ze słodkościami, które będą rozdawane przez cały dzień, a przygotowano ich aż ponad pół tony!

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj>>>
(Materiał: Biuro Prasowe UMWM)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.