'
Temat dniaPonad 3,7 mln zł dla małopolskich szkół Bezpieczeństwo publicznePodinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni Powiat BocheńskiXXVI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
SportWyjątkowy czerwcowy weekend w Małopolsce, pełen sportowych emocji

VI Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy DrwiniaDrukuj

VI Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Drwinia

Klub Strzelecki LOK Puszcza Dziewin zaprasza w niedzielę 2 czerwca w godz. 15.00 - 18.00 na otwarty VI Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Drwinia dla dzieci i młodzieży z karabinka pneumatycznego na strzelnicy pneumatycznej w Domu Kultury w Dziewinie

W Turnieju mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat.


Przewidziano 4 kategorie zwycięzców;

a) adepci; do 10 - 12 lat

b) młodzicy; 13 - 14;

c) juniorzy młodsi; 15 -16 lat

d) juniorzy; 17 - 18 lat

Konkurencja polega na oddaniu 5 strzałów próbnych oraz 5 strzałów ocenianych z karabinka pneumatycznego będącego na wyposażeniu organizatora do tarcz o wymiarach 15x15 cm umieszczonych w odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego w postawie stojącej.

Zapisy prowadzone są w Świetlicy Domu Ludowego (przy strzelnicy) od godz.15.00 do czasu umożliwiającego zakończenie turnieju o godz. 18.00. Dekorację zawodników przewiduje się około 18.30. Zwycięzcy otrzymają puchary, a za uzyskanie miejsca na podium każdy otrzyma medal, okolicznościowy dyplom i upominek.

Organizatorem turnieju jest Klub Strzelecki Ligi Obrony Kraju "PUSZCZA" w Dziewinie przy udziale KSRG Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziewinie (opis atrakcji znajduje się na plakacie). Turniej jest elementem programu profilaktycznego sfinansowanego ze środków Urzędu Gminy w Drwini.


(Info/grafika:LOK Puszcza Dziewin/LM)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.