'
Temat dniaSOŁTYS ZIEMI BOCHEŃSKIEJ 2020-2022 WYBRANY Powiat BocheńskiKonferencja prasowa w Bochni z udziałem posła Władysława Kosiniaka-Kamysza Gmina DrwiniaNowa oczyszczalnia ścieków i ponad 22 km kanalizacji oficjalnie oddane do użytku
KulturaKINO DLA SENIORA!

Renata Cholewa z Majkowic Sołtysem Roku 2022Drukuj

Renata Cholewa z Majkowic Sołtysem Roku 2022

Jak co roku Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sołtysów i Członków Rad Sołeckich Ziemi Bocheńskiej przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Bochni zorganizowało konkurs o tytuł „Sołtys Roku” Ziemi Bocheńskiej. Komisja Konkursowa tym tytułem postanowiła uhonorować Renatę Cholewę sołtyskę wsi Majkowice.Dodatkowo przyznano wyróżnienia Anecie Sopacie sołtysce wsi Olchawa oraz Władysławowi Staremu sołtysowi wsi Muchówka.

Celem konkursu jest promocja społecznej działalności i aktywności sołeckiej, a także wzmocnienie pozycji lokalnych liderów oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych sołtysów powiatu bocheńskiego. Konkurs został zorganizowany w formie zadania publicznego wspieranego przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Gratuluję wyróżnionym i dziękuję wszystkim Sołtyskom, Sołtysom i członkom Rad Sołeckich. Praca sołtysa dla mieszkańców jest bezcenna. To ich zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności sprawia, że Ziemia Bocheńska się rozwija - Adam Korta Starosta Bocheński.


(Info/fot.powiatbochenski/PS)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.