'
Temat dniaW murach zamkowych rozbrzmiała muzyka z gorącą duszą... Bezpieczeństwo publiczneBiała Niedziela - darmowe badania i konsultacje dla mieszkańców Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa w Dziewinie 26 listopada 2023 r.
Turystyka i RekreacjaIntegracja i rozwój Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Wirtualne podróże po MałopolsceDrukuj

Wirtualne podróże po Małopolsce

Kiedy pogoda nie rozpieszcza, za oknem deszcz, wiatr, a temperatura nie sprzyja spacerom nie musicie rezygnować z odkrywania Małopolski! Małopolskę można zwiedzać również nie ruszając się z fotela lub wygodnej kanapy, grzejąc się pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w ręku. To możliwe dzięki wirtualnym spacerom, dzięki którym turystyka przenosi się do innego wymiaru.


Otworzy się przed Wami wirtualny przewodnik, dzięki któremu można przenosić się w czasie i przestrzeni. Kilkanaście propozycji spacerów podzielono tematycznie i regionalnie. Dzięki nim w każdej chwili można sprawdzić jakie warunki narciarskie panują na najpopularniejszych małopolskich stokach, zobaczyć najpiękniejsze panoramy z górskich szlaków, dowiedzieć się gdzie uprawiać wspinaczkę skałkową lub pojeździć konno.

Amatorzy dwóch kółek odwiedzą najciekawsze trasy rowerowe, a wielbiciele małopolskich tradycji i folkloru przeniosą się w miejsca gdzie ludowe zwyczaje są ciągle żywe i kultywowane. Dla tych, którzy uwielbiają odkrywać tajemnice historii i zwiedzać najcenniejsze zabytki mogą wybrać się na spacer szlakiem małopolskich zamków lub Małopolską Trasą Światowego Dziedzictwa UNESCO.


Wirtualne spacery zaprowadzą Was również do największych miast w Małopolsce i ich okolic. Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Wadowice i Zakopane staną przed Wami otworem i pokażą to wszystko, czym mogą się pochwalić. Najpiękniejsze miejsca, muzea, dzieła sztuki i architektury oraz miejscowe zwyczaje i legendy – wszystko na wyciągnięcie ręki. Lektor towarzyszący każdemu wirtualnemu spacerowiczowi opowie o wszystkich ciekawostkach, niczym wykwalifikowany, miejscowy przewodnik.

Wirtualne zwiedzanie to fantastyczna przygoda bez konieczności wychodzenia z domu. W każdej chwili możecie sięgnąć po telefon lub komputer by przenieść się w zupełnie inną przestrzeń. To także doskonała inspiracja i przygotowanie planów na kolejny sezon turystyczny - korzystajcie!


WIRTUALNE SPACERY Z PRZEWODNIKIEM


Życzymy udanej wirtualnej podróży!


(Info/foto:BP_UMWM/Zespół ds.Gospodarki Turystycznej/ACH)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.