'
Temat dniaUmiejętności! Zawód! Przyszłość!  Bezpieczeństwo publiczneRemiza w Ispini przekazana jednostce OSP Województwo MałopolskieKonferencja prasowa radnych SWM
Powiat BocheńskiBocheńska porodówka pierwsza w Małopolsce!

Dni Honorowego KrwiodawstwaDrukuj

Dni Honorowego Krwiodawstwa

W dniach 22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to święto wszystkich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym.


Krew jest darem bezcennym, najlepszym, jaki może podarować człowiek drugiemu człowiekowi.


Z tej okazji składamy wszystkim honorowym dawcom krwi, wolontariuszom i sympatykom Ruchu HDK PCK podziękowania i wyrazy wdzięczności za dar życia, którym dzielicie się Państwo z potrzebującymi. Dzięki Waszej ofiarności i zaangażowaniu codziennie ratowane jest ludzkie zdrowie i życie. W dniu święta wszystkich Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, satysfakcji z bezinteresownego ratowania zdrowia i życia innych ludzi oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Pamiętając również o krwiodawcach, którzy odeszli z naszej wspólnoty Wójt Gminy Drwinia wraz z Zarządem Gminnego Klubu HDK PCK w Drwini w dniu 24 listopada br. złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą Honorowych Dawców Krwi.

Z wyrazami szacunku: Wójt Gminy Drwinia, Zarząd Gminnego Klubu HDK PCK w Drwini(info/fot.GK_HDK)


Zdjęcia

  • 001_t1.jpg
  • 002_t1.jpg
  • 003_t1.jpg
  • krew_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.