Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Piłkarski weekend 22-23 października 2022 r.Drukuj

Piłkarski weekend 22-23 października 2022 r.

(Tylko remis w Drwini.../ Promień górą w derbach.../ Raba wysoko przegrała w Chronowie.../ Aż 8 bramek padło w Świniarach.../) W poprzedniej kolejce wyniki końcowe tak się ułożyły, że po remisach liderów grupy sytuacja się nie zmieniła. Remis GKS i remis Warty, które były niespodziankami kolejki, nie zmieniły układu pomiędzy liderami.

GKS Drwinia podejmie u siebie Dunajec z Zakliczyna (7m.15pkt.), a Wartę czeka trudny pojedynek w Gromniku w sobotę.

W niedzielę kibiców drużyn A – klasy czekają derby w Mikluszowicach. W pojedynku piłkarskim zmierzą się: Promień i Żubr Gawłówek.

W sobotę drużyna GKS II Drwinia (9m.10pkt) podejmie w Świniarach zespół Husarii Łapczyca (8m,13pkt).

Raba Niedary zagra w niedzielę w Chronowie.

V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)

Kolejka 12 - 22-23 października

GKS Drwinia - Dunajec Zakliczyn, 3 – 3 (1-0), samobójcza Pawłowski Marcin 19', Piotr Zapiór 48', Kamil Wójcik 51', Mateusz Wójcik 52', 59', Mateusz Krokosz 84'.

SG – Damian First (*****) - KS Gorlice
Asystenci: Dariusz Tutko, Łukasz Witek.

Żółte kartki: Pawłowski 42, Czermak 74, Świderski 77, Wójcik K. 78, Rzepecki 82, trener Gwiżdż 86.

Widzów 60

GKS Drwinia: Kamiński, Tomala, Bochenek (Zaleński 80), Knap, Duda, Jędras, Baran, Bajda (Dunaj 64), Krokosz, Waryłkiewicz (Sąsiadek 60), Zapiór (Dzięgiel 64), rezerwa: Zachwieja, Olipra.

Dunajec Zakliczyn: Grzesicki, Brzęk, Pawłowski, Smółka, Wójcik M., Świderski, Wójcik K. (Fior 77), Czermak (Wieczorek 87), Socha, Rzepecki, Kieroński, rezerwa: Nosek, Gwiżdż, Drużkowski.

Kibice na stadionie w Drwini przeżywali dziś sportowy horror, który zafundowali zawodnicy GKS. Po bramce samobójczej Pawłowskiego pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-0. Po rozpoczęciu drugiej połowy już 48 minucie Zapiór podwyższa prowadzenie gospodarzy na 2-0. I potem dzieje się coś, czego nie tylko kibice nie mogli zrozumieć i przewidzieć. Katastrofa nastąpiła w następnych minutach. W odstępie 8 minut, najpierw Kamil Wójcik zdobywa bramkę dla gości. Minutę później Mateusz Wójcik dokłada drugą bramkę i żeby nie było śmiesznie w 59 min. Zdobywa trzecią bramkę dla Dunajca.
Ta chwila dekoncentracji kosztowała zespół GKS utratę prowadzenia i rozpoczęła pogoń za zmianą wyniku. Niestety czasu zostawało coraz mniej i dopiero w 84 min. Mateusz Krokosz wyrównuje wynik spotkania i tak kończy się pojedynek w Drwini. Tylko jeden punkt w dzisiejszym meczu oddala zespół GKS od czołówki.

Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz, 1-1

TABELA V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)

***

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I ink

***

Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 11 - 22-23 października

Promień Mikluszowice - Żubr Gawłówek, 3 - 0, bramki zdobyli Pasiut, Burek i Migas.

Gratulacje dla zespołu Promień Mikluszowice!

GKS II Drwinia - Husaria Łapczyca, 4 – 4 (2-2), bramki zdobywali: Rafał Natanek 0-1, Daniel Mikler 1-1, Daniel Mikler 2-1, Hubert Putka 2-2, Rafał Natanek 2-3, Daniel Mikler 3-3, Jochym Maciej 3-4, Kamil Babkiewicz 4-4.

TABELA Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)