'
Temat dniaNowy Powiatowy Komendant PSP w Bochni Województwo MałopolskieRUSZA NABÓR WNIOSKÓW PROGRAMU SENIOR+ Województwo MałopolskieBarbórka - Święto Górników, Hutników, Marynarzy, Rybaków, Żołnierzy, Kamieniarzy...
Bezpieczeństwo publiczneNOWE RADIOWOZY DLA POLICJI W CAŁYM KRAJU

Zgarnij hulajnogę w ekokonkusie!Drukuj

Zgarnij hulajnogę w ekokonkusie!

Starosta Bocheński zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn.: „Segreguj śmieci z #ekoPowiatem Bocheńskim".
Celem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszego pokolenia.


Segregacji śmieci i wpływu tych działań na środowisko naturalne oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać plakat w formacie A3 promujący segregację śmieci. Plakat może zostać wykonany dowolną techniką, może zostać namalowany farbami, narysowany kredkami lub wyklejony. Prace zawierające wszelkie informacje dostępne w regulaminie należy złożyć na Dzienniku Podawczym bocheńskiego starostwa do 14 października 2022 r. z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY.

Niestety liczba odpadów, które produkujemy stale rośnie. Dlatego recykling, czyli ponowne przetworzenie odpadów ma tak wielkie znaczenie. Warto więc nauczyć się szanować otaczającą nas przyrodę i zadbać o nią dla przyszłych pokoleń - zachęca Adam Korta starosta bocheński.

Na uczestników czekają specjalne ekonagrody, jak choćby hulajnogi, powerbanki czy gry ekologiczne. Dodatkową nagrodą z pewnością będzie wydrukowanie projektu plakatu i umieszczenie go na jednym z billbordów na terenie Powiatu Bocheńskiego.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie.

Konkurs organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Bochni, Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA pn. „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”/ LIFE – IP EKOMAŁOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005.

Klauzula informacyjna>>>

Regulamin Konkursu>>>

Zgoda na przetwarzanie danych>>>(info/grafika:powiatbocheński/sk)


Zdjęcia

  • plakat_eko_01_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.