Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Piłkarski weekend 17-18 września 2022 r.Drukuj

Piłkarski weekend 17-18 września 2022 r.

(Remis W Gromniku.../ Derby dla Promienia.../ Raba Niedary remisuje z liderem.../ Żubr remisuje.../) GKS Drwinia czeka w sobotę kolejny, ważny pojedynek w grupie V ligi. Tym razem w Gromniku spotkają się aktualny lider z Drwini i wicelider z Gromnika.

Pamiętając baraże o IV ligę niezbyt ładnym akcentem zakończył zespół z Gromnika swój udział, rezygnując z awansu.

W rozgrywkach A – klasy czeka nas w niedzielę derbowy pojedynek w Świniarach pomiędzy GKS II Drwinia , a Promieniem Mikluszowice.
Żubr Gawłówek podejmie w niedzielę Nieszkowiankę.

Raba Niedary podejmie w niedzielę lidera, z kompletem punktów - Gryf Chronów.

V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)

Kolejka 7 - 17-18 września

GLKS Gromnik - GKS Drwinia, 1 - 1 (1-0), bramki zdobyli: Krzysztof Barnaś 37', Oleksandr Andrushko 47'.

SG – Kamil Sobczak (*****) – KS Kraków
Asystenci: Kamil Dubas, Adrian Kaczmarczyk.

Żółte kartki: Kafel, Kulig.
Widzów - 100

GLKS Gromnik: Bąk Marcin, Kafel Paweł, Łabuz Kacper, Słota Jacek, Kamiński Konrad, Barnaś Krzysztof, Słota Dominik (Śliwa Marcin 83), Gniadek Dawid, Łabuz Marcin, Kieroński Jakub, rezerwa: Olesyk Adrian, Masłoń Daniel, Wójcik Andrzej, Mruk Bartłomiej, Popiela Marek, Steć Łukasz.

GKS Drwinia: Kamiński Błażej, Kulig Łukasz, Bochenek Damian (Sąsiadek Mikołaj 60), Knap Paweł, Duda Jakub (Dzięgiel Michał 65), Ciesielski Rafał, Baran Jakub, Krokosz Mateusz, Waryłkiewicz Krzysztof (Jędras Jakub 60), Zapiór Piotr (Dunaj Łukasz 79), Andrushko Oleksandr, rezerwa: Zachwieja Dawid

Dunajec Zakliczyn - Sokół Słopnice, 1 - 2

TABELA V liga 2022/2023, grupa: małopolska (wschód)

***

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Tarnów I ink

***

Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 6 - 17-18 września

GKS II Drwinia - Promień Mikluszowice, 1 – 2 (1-1), bramki zdobyli: Jakub Bąk 0-1, Jakub Jędras 1-1, Michał Migas 1-2.

Gratulacje dla zespołu Promień Mikluszowice!

Żubr Gawłówek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe, 3 - 3

TABELA Klasa A 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

***

Klasa B 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 4 - 18 września

Raba Niedary - Gryf Chronów, 2 - 2
(0-1), bramki zdobyli: Adrian Adamski 31', Piotr Długoszewski 49', Łukasz Cichy 76' (karny), Yuriichuk Mykchailo 80'.

SG – Mirosław Flasza – KS Bochnia
Asystenci: Piotr Badylak, Janusz Czaja.

Widzów – 50

Raba Niedary: Klasa Paweł, Karcz Bartosz, Molęda Patryk, Wróbel Krzysztof, Żelazny Tomasz, Biale Nikodem, Długoszewski Piotr, Kostrzewa Piotr, Włodarczyk Wojciech, Piątek Tomasz, Dąbrowski Michał, rezerwa: Pala Piotr, Gadowski Bogdan, Klasa Rafał, Cichy Łukasz, Piekarz Robert.

Gryf Chronów: Bereta Dawid, Maciaś Jakub, Yuriichuk Mykchailo, Wągroda Rafał, Ćwik Piotr, Wąs Tomasz, Topka Janusz, Adamski Adrian, Żmuda Adam, Sułkowski Sebastian, Ścisło Igor, rezerwa: Wąs Krystian, Kozioł Jakub, Sułek Grzegorz, Wilk Marek, Kociołek Dawid, Dzwonek Bartłomiej.

W Niedarach kibice mogli obejrzeć ciekawe i trzymające w napięciu do ostatniego gwizdka widowisko. W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadał zespół Raby, jednak nie potrafił udokumentować tego bramką, natomiast goście z Chronowa wykorzystali w 31 min. swoją okazję i objęli prowadzenie.

Po przerwie Piotr Długoszewski wyrównał wynik spotkania, a w 76 min z karnego Łukasz Cichy daję Rabie prowadzenie, które nie trwało zdyt długo, bo 4 minuty później wyrównuje wynik spotkania Yurichuk. Mecz kończy się remisem i oba zespoły okazywały zadowolenie z takiego wyniku.

TABELA Klasa B 2022/2023, grupa: Tarnów I (Bochnia)