Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

W nadchodzący weekend kolejne mecze Pucharu PolskiDrukuj

W nadchodzący weekend kolejne mecze Pucharu Polski

Do drugiej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bocheńskiego awansowały dwa zespoły z naszej gminy.

Zarówno GKS II Drwinia, który pokonał Żubra Gawłówek w rundzie pierwszej, jak GKS Drwinia, który od drugiej rundy rozpoczyna pucharowe zmagania, zagrają w rundzie drugiej.

Orzeł Cikowice - GKS Drwinia, 1 – 1 (1-1), bramki w meczu zdobyli: Robert Dziwisz 21', Michał Bajda 22'.

Po remisowym wyniku meczu zarządzone zostały serie rzutów karnych. Lepsi okazali się gospodarze i trafili 7 razy przy 6 trafieniach dla gości. Orzeł Cikowice zagra w III Rundzie Pucharu Polski – Gratulujemy!

GKS II Drwinia - BKS Bochnia, 0 – 1 (0-1), bramkę meczu zdobył Santiago Casallas Zuluaga 16'.

SG – Maciej Jeziorek – KS Bochnia
Asystenci: Mirosław Flasza, Tomasz Sopota.

Czerwona kartka – Kułaga 18'.

GKS II Drwinia: Przybyś, Babkiewicz, Kułaga, Bochenek, Ćmak (Kosiba 88), Mikler D. (Tomala 46), Słomnicki, Kular, Machaj (Witek 87), Młynarczyk (Aksamit 78), Mączka (Kołodziej 46), rezerwa: Gumuła.

KS Bocheński: Baka, Lewicki, Bukowiec, Juszczak, Nowak, Jarosz, Majcher (Popiołek 75), Tokarczyk, Casallas, Pach (Musiał 67), Grzyb.

Już w 16 minucie Casallas zdobywa bramkę dla BKS i taki wynik utrzymuje się do końca spotkania. Warto jednak podkreślić fakt, iż od 18 minuty GKS II grał w osłabieniu po czerwonej kartce. Pomimo dość widocznej przewagi gości drużyna GKS II ambitnie walczyła do końca spotkania i były sytuacje, które przy odrobinie szczęścia mogły dać wyrównanie gospodarzom.
Jednak to zespół BKS zagra w trzeciej rundzie PP i spotka się z BKS Olboys?