'
Temat dniaPolicyjny pościg za nietrzeźwym 27-latkiem z gminy Drwinia Województwo MałopolskieDwie sekundy przewagi na mecie Bezpieczeństwo publicznePodpalacz zza miedzy?
Województwo MałopolskieHISTORYCZNY WYCZYN POLSKICH SPORTOWCÓW

Rekreacja w Przylasku RusieckimDrukuj

Rekreacja w Przylasku Rusieckim

Otoczenie zbiornika wodnego nr 1 w Przylasku Rusieckim przeszło w ciągu ostatniego roku prawdziwą metamorfozę, dzięki której jest ono dzisiaj bardziej dostępne i atrakcyjne dla odwiedzających, przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnego charakteru.


26 hektarów do wypoczynku, kilka kilometrów ścieżek spacerowych, boiska do piłki plażowej, plac zabaw, miejsca parkingowe, inteligentne oświetlenie i monitoring.

Współfinansowana z Funduszy Europejskich przebudowa terenu rekreacyjnego przy zbiorniku wodnym nr 1 w Przylasku Rusieckim była bardzo wyczekiwana nie tylko przez mieszkańców Nowej Huty. Między innymi z tego powodu znalazła się ona na liście zadań, które miały zrekompensować powstanie Zakładu Termicznego Przetwarzania Odpadów w tej dzielnicy. Ostatecznie inwestycja została włączona do projektu strategicznego Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości SA.


Autor: TV KrakówAutor: Kamil Szewczyk
(info:krakow.pl/fot.zrzut z ekranu)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.