Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Piłkarski weekend 4/5 czerwca 2022 r.Drukuj

Piłkarski weekend 4/5 czerwca 2022 r.

(Nie było łatwo ale komplet punktów dla GKS.../ W derbach GKS II Drwinia lepszy od Żubra.../) Kolejny trudny sprawdzian dla zespołu GKS Drwinia. W 24 kolejce rozgrywek drużyna GKS (63 pkt.) podejmie w Drwini drużynę Orzeł Dębno (44 pkt.), która serię wygranych zakończyła na porażce w meczu ze Szreniawą. Czy to był wypadek przy pracy, czy też inna przyczyna zobaczymy w sobotnie przedpołudnie. Mecz o godzinie 11:00.

W rozgrywkach A - klasy już w sobotę Promień Mikluszowice (8m. 30 pkt) pojedzie do Trzciany by zmierzyć się z trzecim zespołem w tabeli LKS Trzciana 2000 (3m.45 pkt).
W niedzielę kibiców piłki nożnej czekają kolejne derby. Tym razem w Gawłówku zmierzą się Żubr (10m.22pkt) i GKS II Drwinia (5m.37 pkt).

Raba Niedary pauzuje w tej kolejce i otrzyma 3 punkty (walkower), po wycofaniu się Raby II Książnice.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Kolejka 28 - 4/5 czerwca

GKS Drwinia - Orzeł Dębno, 3 – 2 (1-2), bramki zdobywali: Oskar Klimek 4', Jakub Ogar 14', Michał Bajda 41', Michał Bajda 57', Łukasz Kulig 90'.

SG – Sławomir Hołda (*****) - KS Brzesko
Asystenci: Michał Fudala, Marcin Michta.

Żółte kartki:
Duda J., Ciesielski.
Michałek , Duda D.

GKS Drwinia: Przybyś Piotr, Tomala Wojciech, Kulig Łukasz (Mikler Daniel 90+), Bochenek Damian, Duda Jakub (Machaj Krzysztof 85), Ciesielski Rafał, Jędras Jakub, Bajda Michał, Krokosz Mateusz, Zaleński Kacper (Zapiór Piotr 65), Obracaj Robert (Dunaj Łukasz 60),

Orzeł Dębno: Michałek Arkadiusz, Hebda Damian, Kos Daniel (Gurgul Filip 80), Ogar Jakub, Michałek Szymon (Ogar Karol 89), Hebda Artur, Śliwa Damian, Wolnik Jakub, Matug Patryk, Jarosz Maciej (Kliś Karol 65), Gurgul Kewin (Duda Damian 65), Rezerwa: Urbański Paweł, Szkarłat Patryk, Klimek Oskar.

Duże emocje towarzyszyły pojedynkowi w Drwini. Podopieczni trenera Polichta zaskoczyli gospodarzy już na początku meczu i z szybkiej kontry uzyskali prowadzenie. Po tej bramce ruszyli z pasją na bramkę Przybysia i dziesięć minut później Ogar podwyższa wynik na 0-2.
W drugiej części pierwszej połowy meczu drużyna GKS zmobilizowała się i efektem tego była bramka Bajdy. Warto również zaznaczyć dwa uderzenia w słupek i jedną porzeczkę bramki Michałka. Połowa kończy się wynikiem 1-2.

Po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisuje się Michał Bajda, który wyrównuje wynik spotkania. Gospodarze do końca próbują zdobyć bramkę i udaje się to w 90 minucie po trafieniu do siatki gości przez Kuliga.

TABELA Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 24 - 4/5 czerwca

LKS Trzciana 2000 - Promień Mikluszowice, Mecz się nie odbył.

Żubr Gawłówek - GKS II Drwinia, 0 - 1 (0-1), Bramkę w meczu zdobył Dariusz Mączka.