Temat dniaAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Inauguracja wiosny dla zespołu GKS DrwiniaDrukuj

Inauguracja wiosny dla zespołu GKS Drwinia

(Wygrana GKS Drwinia na początek rundy...)
Już w sobotę rozpoczną się rozgrywki rundy wiosennej tarnowskiej klasy okręgowej, w której występuje zespół GKS Drwinia.

16 kolejkę zespół GKS zagra na boisku w Szczurowej z drużyną Korony o godzinie 15:30.

W tabeli liderem jest Błyskawica Proszówki z dorobkiem 41 pkt. Drużyna GKS zajmuje 4 pozycje z 34 punktami.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Kolejka 16 - 19/20 marca

Korona Niedzieliska - GKS Drwinia, 0 – 3 (0:2), bramki zdobyli: Zapiór Piotr 10', 34', Bajda Michał 71'.

SG – Chojecki Ryszard – KS Brzesko
Asysta: Sobczyk Dariusz, Pudło Sławomir.

Korona Niedzieliska: Jaszczyński Adrian, Kostuch Piotr (Hebda Jakub 56), Mikoś Tomasz, Mazur Michał (Wróbel Władysław 83), Augustyn Rafał, Zubel Sławomir, Dydyk Patryk, Kruk Szczepan, Baruch Michał, Goryca Mikołaj (Kargul Dominik 46), Miszczuk Bartłomiej, rezerwa: Gruszka Grzegorz.

GKS Drwinia: Przybyś Piotr, Kulig Łukasz, Bochenek Damian, Duda Jakub, Jędras Jakub, Babkiewicz Kamil (Ciesielski Rafał 89), Bajda Michał (Machaj Krzysztof 83), Krokosz Mateusz, Zaleński Kacper (Słomnicki Michał 71), Zapiór Piotr (Mikler Daniel 85), Andrushko Oleksandr, rezerwa: Stefaniak Wojciech,
,

Inauguracja wiosny dla zespołu GKS Drwinia.

W sobotnim spotkaniu na boisku w Szczurowej zespołem lepszym od gospodarzy okazał się zespół z Drwini.
Dyscyplina i konsekwencja w grze przyniosły rezultaty już na początku spotkania, bo Zapiór trafia do bramki gospodarzy w 10 minucie, a w 34 minucie podwyższa prowadzenie gości.
Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Po przerwie gospodarze wychodzą bardzo zmotywowani na plac gry i wkładają wiele sił by zmienić wynik spotkania. W 53 minucie sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Dydyk jednak Przybyś broni strzał zawodnika i wynik pozostaje bez zmian.

Utrata sił zespołu gospodarzy wraz z upływem czasu spowodowała, że goście zaczęli zdecydowanie dominować na boisku i mieli kilka okazji zdobycia bramek. Wykorzystali tylko jedną, a celnie trafił na bramkę Jaszczyńskiego Michał Bajda.