'
Temat dniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE! Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie
Województwo MałopolskieMałopolska Noc Naukowców - zapraszamy miłośników nauki

ŚMIERTELNY WYPADEK W BOCHNIDrukuj

ŚMIERTELNY WYPADEK W BOCHNI

W dniu 9 grudnia tuż przed godziną 19 w Bochni na ulicy Gazowej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni ustalają okoliczności tego wypadku.


Jak informuje Rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni - W dniu 9 grudnia br.  tuż przed godziną 19, oficer dyżurny bocheńskiej jednostki otrzymał zawiadomienie z ulicy Gazowej w Bochni. Według zgłoszenia doszło tam do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego udali się na miejsce, gdzie ustalili, że 50-letni mieszkaniec gminy Drwinia został potrącony przez samochód osobowy marki Audi, którym kierowała 22-letnia mieszkanka Bochni. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu - była trzeźwa.

- Pieszy  został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci z bocheńskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku - dodaje Rzecznik sierż. szt. Daniel Bułatowicz.

Policja przypomina i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pieszych i rowerzystów zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych także w terenie zabudowanym. W dużym stopniu zwiększają one naszą widoczność na drodze. W okresie zmiennych warunków atmosferycznych oraz mokrej lub śliskiej nawierzchni ważne jest zachowanie ostrożności i rozwagi przez kierujących pojazdami.


(Info/foto:KPP_Bochnia)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.