'
Temat dniaWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE! Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie Województwo MałopolskieMałopolska Noc Naukowców - zapraszamy miłośników nauki
Bezpieczeństwo publiczneOd 17 września zmiany w przepisach Prawo o ruchu drogowym

PUBLICZNA BAZA TURYSTYKI JUŻ DZIAŁADrukuj

PUBLICZNA BAZA TURYSTYKI JUŻ DZIAŁA

Chcesz wynająć pokój, kemping, skorzystać z noclegu w schronisku, motelu, hotelu, pensjonacie? Korzystasz z usług biura podróży? Sprawdź, czy działają legalnie.


Na tej stronie znajdziesz również wykaz przewodników górskich oraz wykaz organizatorów szkoleń dla kandydatów na przewodników górskich. Sprawdzisz także, czy podmiot, u którego chcesz zakupić usługę turystyczną, znajduje się w odpowiednim rejestrze.
Ministerstwo Rozwoju i Technologii uruchomiło portal turystyka.gov.pl, który pozwoli sprawdzić legalnie działające w Polsce obiekty turystyczne. Serwis ma służyć także jako publiczna platforma do promocji lokalnej turystyki.

Przedsiębiorcy mają możliwość dołączenia do platformy i znalezienia się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych innych obiektów noclegowych. O korzyściach wynikających z dołączenia do Publicznej Bazy Turystyki można usłyszeć w poniższym materiale wideo, który zawiera wskazówki, jak dołączyć do projektu.turystyka.gov.pl(Źródło: turystyka.gov.pl)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.