'
Temat dniaWyniki konkursu Jak być eco! Gmina DrwiniaOstatnie pożegnanie! SportRuszyła sprzedaż biletów na ceremonie Igrzysk Europejskich
Powiat BocheńskiZarząd Powiatu z absolutorium za 2022 rok

Poszukiwania 13 - latki z ChronowaDrukuj

Poszukiwania 13 - latki z Chronowa

(Poszukiwana odnaleziona na terenie Brzeska) Komenda Powiatowa Policji w Bochni prowadzi poszukiwania zaginionej 13-letniej Emilii Nowak, mieszkanki miejscowości Chronów.


Emilia Nowak 27 listopada 2021 roku ok. godz. 13:00 opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory do niego nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma ok.160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy średniej długości. W momencie wyjścia z domu była ubrana w kurtkę koloru czarnego, białe sportowe buty, białą bluzkę oraz niebieskie jeansy.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Bochni. Wszystkie osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub z telefoniczny z jednostką Policji w Bochni.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej osoby prosimy również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni pod numer 112 lub 47 832 32 22.


(info/foto_KPP_Bochnia)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.