Temat dniaAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!
Województwo MałopolskieWielkanocne śniadanie dla Samotnych

Piłkarski weekend 30/31 października 2021 r.Drukuj

Piłkarski weekend 30/31 października 2021 r.

(Kuriozalny remis GKS w Dębnie…/ Remis Raby z wyżej notowanym rywalem…/ GKS II Drwinia wraca z kompletem punktów.../ Promień zaliczył wysoką porażkę w Lipnicy.../)
Drużyna GKS Drwinia w niedzielę uda się do Dębna, by tam zmierzyć się z Orłem i mamy nadzieję, że już bez problemów powalczy o trzy punkty.

W sobotę swoje mecze w ramach A klasy rozegrają nasze zespoły. Na boiskach rywali zmierzą się Promień Mikluszowice z Macierzą w Lipnicy Murowanej, a GKS II Drwinia zagra z Trzcianą 2000. W tej kolejce zespół Żubra pauzuje.

Raba Niedary podejmie w niedzielę wicelidera tabeli drużynę Gryfa z Chronowa.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Kolejka 13 - 30/31 października

Orzeł Dębno - GKS Drwinia, 1 – 1 bramki zdobyli: Jarosz 14', Tomala 25'.

SG – Krystian Chrabąszcz – KS Brzesko

Czerwone kartki: Hebda A. (2 żółte), Hebda D. (2 żółte).
Żółte kartki: Wolnik, Urbański, Jędras

Widzów 60

GKS Drwinia: Przybyś, Tomala, Bochenek, Knap, Duda (Ciesielski 65), Jędras, Bajda, Zaleński (Kaczmarczyk 46), Gumuła (Młynarczyk 85), Zapiór, Andrushko, rezerwa: Stefaniak.

Orzeł Dębno: Urbański, Wolnik (Greń 46), Hebda D., Kos, Jarosz, Hebda A., Greń, Klimek (Michałek S. 86), Matug, Gurgul, K. Gurgul F., Duda (Bojdo 70), rezerwa: Michałek A., Kural, Rudek, Szkarłat.

Kibice obu drużyn obserwujący spotkanie w Dębnie przecierali oczy ze zdumienia widząc to, co działo się na boisku.
Już w 14minucie gospodarzom udało się skutecznie zaskoczyć gości i Jarosz dał prowadzenie drużynie Orła. Po utracie tej bramki zespół GKS zmobilizował się mocno i jedenaście minut później, ładną główką, Tomala wyrównuje wynik spotkania.
Po remisowym trafieniu w grze pojawia dużo chaosu, niecelnych podań i chociaż przewagę mają goście, to gospodarze od czasu do czasu kontrują i nawet obili prawy słupek bramki Przybysia. Taka niemrawa dla kibiców gra toczy się do końca pierwszej połowy.

Druga połowa daje kibicom mnóstwo wrażeń. GKS atakuje bramkę Urbańskiego, jednak efekty ataków są mizerne, bo piłka mija bramkę gospodarzy. Gra się zaostrzyła i posypały się kartki.
Goście nie wykorzystują rzutu karnego, a potem przewagi jednego zawodnika od 70 min. Od 83 minuty do ostatniego gwizdka GKS gra w przewadze dwóch zawodników tj. 13 minut z czasem doliczonym i wynik się nie zmienia. W wyniku takiego rozstrzygnięcia cieszą się kibice Orła, choć trochę zdumieni, jednak zadowoleni, bo jeden punkt w takiej sytuacji, to jak zwycięstwo. Nie ukrywał również zadowolenia trener Policht, który w poprzednim sezonie prowadził zespół GKS.

TABELA Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 12 - 30/31 października

LKS Trzciana 2000 - GKS II Drwinia, 1 - 2, Bramki zdobyli: Grabowski 41', Styczeń 45 ', Mikler 88'.