'
Temat dniaInwestycje Powiatu Bocheńskiego wyróżnione w konkursie Modernizacja Roku Powiat BocheńskiNa Proszowskiej powstanie Dom Sąsiedzki Gmina DrwiniaTrwa rekrutacja do Dziennego Domu Senior+ w Woli Drwińskiej
Bezpieczeństwo publiczneELEKTRYZUJĄCE USTALENIA NIK W SPRAWIE ELEKTRYCZNEJ IZERY

Certyfikat Internautów - wybierz Najlepszy Produkt Turystyczny!Drukuj

Certyfikat Internautów - wybierz Najlepszy Produkt Turystyczny!

Polska Organizacja Turystyczna kolejny raz w ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej wsłuchuje się w głos internautów, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2021.


Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania. Wybierz jeden ze zgłoszonych produktów na polska.travel.pl!


– Internauci już nie raz pokazali, jak wielką siłę stanowią. Dzisiejszy świat właściwie w całości jest w sieci. Zachęcam do głosowania na Najlepszy Produkt Turystyczny, ponieważ to właśnie internet jest często pierwszym miejscem, do którego podróżujący zwracają się w poszukiwaniu miejsc ciekawych i turystycznie atrakcyjnych. Certyfikat Internautów 2021 to potwierdzenie jakości oraz niesamowitych emocji, więc jestem pewien, że zasłużenie wygra najlepszy – powiedział prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szlachta.


Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”.

Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 roku, do godziny 23:59.REGULAMIN GŁOSOWANIA


Ps. Naszego regionu dotyczy trasa Velo Dunajec - nominowana do konkursu!
(info/foto:POT)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.