'
Temat dniaKoncepcja budowy zbiornika retencyjnego przy Drwince Gmina DrwiniaTropem inwestycji - boisko wielofunkcyjne w Grobli Powiat BocheńskiUśmiechnij się dzieciaku, cały świat na ciebie czeka...
SportNajbliższy weekend a konto wiosny

Jak zmieniała się gmina Drwinia - FILMDrukuj

Jak zmieniała się gmina Drwinia - FILM

Na stronie Urzędu Gminy w Drwini opublikowany został film, który ukazuje dokonania władz gminy i mieszkańców w ostatnich latach.21 października 2018 roku odbyły się wybory samorządowe, podczas których wójtem gminy na trzecią kadencję został wybrany Jan Pająk.

Właśnie mijają trzy lata kolejnej kadencji, podczas których władze gminy starały się zmieniać na lepsze otoczenie, w którym żyjemy, uczymy się, pracujemy.

Nowoczesna gmina jest marzeniem mieszkańców jak i władz samorządowych. Dlatego każdego dnia pracujemy na rzecz poprawy jakości życia. Działania są skuteczne, ponieważ ukierunkowane są na rozwój naszej małej ojczyzny.

Nowy żłobek, budowa kanalizacji, kolejne kilometry ścieżek pieszo-rowerowych, inwestycje w poprawę bezpieczeństwa, centrum seniora, zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży, to tylko niektóre projekty realizowane przez gminę Drwinia w ciągu ostatnich trzech lat.

O tym jak zmienia się gmina Drwinia opowiada film, który mamy zaszczyt Państwu zaprezentować. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu o inwestycjach realizowanych na terenie gminy Drwinia podczas obecnej kadencji samorządu.(Materiał: UG_Drwinia)


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.