'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Piłkarski weekend 9/10 października 2021 r.Drukuj

Piłkarski weekend 9/10 października 2021 r.

(W Drwini mecz trwał tylko 15 min. .../ Wygrana Promienia.../ Żubr nie sprostał Rzezawiance.../ Wygrana GKS II Drwinia.../ Przegrana Raby.../)
Już w sobotę zespół GKS Drwinia powalczy o umocnienie pierwszej pozycji w tabeli. Wynik innego meczu, który odbędzie się w Proszówkach może mieć duży wpływ na rywalizację o prymat w klasie okręgowej w jesiennej rundzie.

W rozgrywkach A klasy Żubr Gawłówek w sobotę zagra na trudnym terenie w Rzezawie, a w niedzielę Promień Mikluszowice po ostatnich kłopotach kadrowych powalczy o powrót na fotel lidera.

GKS II Drwinia czeka również trudne spotkanie z Orłem Cikowice.

Raba Niedary zagra w niedzielę w Nieszkowicach Małych.





Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I


Kolejka 10 - 9/10 października

GKS Drwinia - Olimpia Bucze, 2 – 0 bramki: samobójcza 3', Bajda Michał 4'.

GKS Drwinia: Przybyś Piotr, Mikler Daniel, Tomala Wojciech, Knap Paweł, alewski Kacper, Bochenek Damian, Zapiór PiotrDuda Jakub, Andrushko Oleksandr, Bajda Michał, Jędras Jakub, rezerwa: Jurkiewicz Karol, Kulig Łukasz, Młynarczyk Kamil.

Olimpia Bucze: Smulski Mateusz, Rysiewicz Oskar, Lalik Kamil, Ciuruś Kamil, Malaga Daniel, Rakowski Bogdan, Kania Kacper, Stolarz Mikołaj.

Sędzia Główny spotkania Sławomir Hołda – KS Brzesko, w 15 minucie spotkania zakończył pojedynek z powodu zdekompletowania składu gości, przy wyniku boiskowym 2-0.

Zgodnie z regulaminem końcowy wynik w tabeli będzie zapisany jako walkower 3 – 0

Pozostałe mecze kolejki::

Ceramika Muchówka - Korona Niedzieliska, 0 - 3
Jadowniczanka Jadowniki - Naprzód Sobolów, 0 - 5
Strażak Mokrzyska - Victoria Słomka, 3 - 3
Raba Książnice - Orzeł Dębno, 5 - 3
Sokół Borzęcin Górny - LKS Poręba Spytkowska, 1 - 4
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Rylovia Rylowa, 0 - 2
Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice, 3 – 0 (1-0), bramki: Majka 14, Filipek P. 79, 89


TABELA Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Tarnów I



Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)


Kolejka 9 - 9/10 października

Novi/Rzezawianka Rzezawa - Żubr Gawłówek, 8 - 1

Promień Mikluszowice - Zryw Królówka, 4 – 2 bramki zdobyli: Młynarz 1-0, Bratek 1_1,1-2, Bieniek 2-2, 3-2, Pieniądz 4-2.

Gratulacje dla Promienia!

GKS II Drwinia - Orzeł Cikowice, 6 – 3 (3-1), bramki zdobywali: Mikler D. 1-0, Jędras 2-0, Ociepa 2-1, Jędras 3-1, Sądel 3-2, Tomala 4-2, Sądel 4-3, Mikler D. 5-3, Tomala 6-3.

Gratulacje dla zespołu GKS II Drwinia!


TABELA Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)


Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)


Kolejka 7 - 2/3 października

Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Raba Niedary, 6 - 3


TABELA Klasa B 2021/2022, grupa: Tarnów I (Bochnia)



Zdjęcia

  • dsc_0023_t1.jpg
  • dsc_0024_t1.jpg
  • dsc_0025_t1.jpg
  • dsc_0026_t1.jpg
  • dsc_0027_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.