'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Ruszyła budowa trasy pieszo-rowerowej wzdłuż DW 965Drukuj

Ruszyła budowa trasy pieszo-rowerowej wzdłuż DW 965

Rozpoczęła się budowa zintegrowanej sieci ścieżek pieszo-rowerowych w pasie  drogi DW 965 na  terenie gminy Drwinia wraz z niezbędną infrastrukturą typu Bike&Ride, Park&Ride, oraz pozostała  infrastrukturą  towarzyszącą Zadanie  obejmuje  wykonanie budowę dwukierunkowego ciągu sieci ścieżek pieszo-rowerowych o szerokości  3,5 mb. w terenach zabudowanych w pasie drogi wojewódzkiej DW 965 Zielona – Bochnia - Limanowa w miejscowości: Mikluszowice (od cmentarza) oraz Gawłówek (do granicy) o łącznej długości 1 486 mb. 

Ponadto w ramach zadania powstanie:

W Drwini, droga DW 965 - rejon przystanków k. Urzędu Gminy i skrzyżowania z dr. powiatową nr 2097 Bike &Ride z montażem zadaszonych wiat rowerowych i stojaka dla rowerów wraz z BikeStop z ławką, tablicą informacyjną oraz koszem na śmieci.

Dziewin – Bike &Ride z montażem zadaszonych wiat rowerowych i stojakami dla rowerów wraz z BikeStop z ławką, tablicą informacyjną oraz koszem na śmieci.

Mikluszowice - Bike &Ride z montażem zadaszonych wiat rowerowych i stojakami dla rowerów rowerów wraz z BikeStop z ławką, tablicą informacyjną oraz koszem na śmieci.

Gawłówek - Bike & Ride z montażem zadaszonych wiat rowerowych i stojakami dla rowerów wraz z BikeStop z ławką, tablicą informacyjną, oraz koszem na śmieci.


Budowa parkingu P&R w Mikluszowicach obejmuje: utworzenie miejsc parkingowych dla samochodów osobowych w ilości 60 szt. w tym 4 stanowiska dla osób niepełnosprawnych, miejsce postoju dla 2-ch autobusów, miejsce parkingowe dla rowerów wraz z oświetleniem solarnym terenu.(info_gmina_Drwinia)


Zdjęcia

  • chodnik_gaw_miklusz_1_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_2_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_3_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_4_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_5_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_6_t1.jpg
  • chodnik_gaw_miklusz_7_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.