Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Piłkarski weekend 15/16 maja 2021 r.Drukuj

Piłkarski weekend 15/16 maja 2021 r.

(Żubr pokonany w Gawłówku.../ Promień pewnie zdobywa 3 punkty.../ Długo oczekiwana wygrana Raby.../GKS II wygrał w Kobylu.../ Po pierwszej połowie spotkania GKS prowadził w Barcicach, jednak gospodarze wygrali spotkanie.../) Pierwszy mecz w grupie II dla GKS Drwinia wyznaczony został w dniu 15 maja, a rywalem będzie zespół Barciczanki z Barcic. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zespół GKS II w sobotę zagra w Kobylu. W niedzielę zagrają na własnych stadionach: Żubr Gawłówek i Raba Niedary.

Promień Mikluszowice podejmie w niedzielę Gryf Chronów.

Keeza IV liga 2020/2021, grupa: małopolska (wschód)

Kolejka 22 - 15/16 maja

Barciczanka Barcice - GKS Drwinia, 2 - 1 (0 - 1), pierwsza połowa dla GKS, bramkę z karnego zdobył Roman Stepankov 15'. Gospodarze w drugiej połowie zdobyli dwie bramki: 55' karny 1-1, 62' 2-1 i wygrali spotkanie.

Pozostałe mecze kolejki dla grupy II:

Tarnovia Tarnów - Poprad Rytro, 0 - 1
Rylovia Rylowa - Watra Białka Tatrzańska, 2 - 3
Okocimski KS Brzesko - Skalnik Kamionka Wielka, 3 - 1
Bocheński KS - Orkan Szczyrzyc, 3 - 0

IV liga 2020/2021, TABELA

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 24 - 15/16 maja

Czarni Kobyle - GKS II Drwinia, 2 - 4, bramki dla GKS zdobyli: Lany 2, Młynarczyk, Siudak.

Gratulacje dla GKS II Drwinia!

Raba Niedary - Zryw Królówka, 1 – 0, bramkę w 15 min. zdobył Piotr Długoszewski.

Gratulacje dla zespołu Raba!

Żubr Gawłówek - Macierz Lipnica Murowana, 1 – 3 (1 – 3), bramki dla gości zdobyli: samobójcza, D. Rodzaj, W. Stachoń. Dla Żubra bramkę zdobył Sądel.

Klasa A 2020/2021, TABELA

Keeza Klasa B 2020/2021, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 14 - 15/16 maja

Promień Mikluszowice - Gryf Chronów, 3 – 0, bramki zdobyli: Młynarz, Data, Gawłowicz.