Znamy już pierwsze terminy rozgrywek piłki nożnej dla Keeza IV liga, grupa: małopolska (wschód).
Nasz zespół GKS Drwinia będzie walczył w grupie drugiej o utrzymanie się w lidze.
Aktualnie GKS zajmuje 3 miejsce z 21 punktami na koncie.
Pierwszy mecz dla GKS Drwinia wyznaczony został w dniu 15 maja, a rywalem będzie zespół Barciczanki z Barcic. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.
Terminarz dla grupy II:
Kolejka 22 - 15-16 maja
Tarnovia Tarnów - Poprad Rytro, 15 maja, 18:00
Rylovia Rylowa - Watra Białka Tatrzańska, 15 maja, 17:00
Barciczanka Barcice -
GKS Drwinia, 15 maja, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Skalnik Kamionka Wielka, 15 maja, 17:00
Bocheński KS - Orkan Szczyrzyc, 15 maja, 17:30
Kolejka 23 - 19 maja
Orkan Szczyrzyc - Poprad Rytro, 19 maja, 17:30
Bocheński KS - Okocimski KS Brzesko, 2 czerwca, 17:30
Barciczanka Barcice - Skalnik Kamionka Wielka, 19 maja, 18:00
GKS Drwinia - Rylovia Rylowa, 19 maja, 17:30
Watra Białka Tatrzańska - Tarnovia Tarnów, 19 maja, 17:00
Kolejka 24 - 22-23 maja
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Rytro
Tarnovia Tarnów -
GKS Drwinia
Skalnik Kamionka Wielka - Rylovia Rylowa
Bocheński KS - Barciczanka Barcice
Orkan Szczyrzyc - Okocimski KS Brzesko
Kolejka 25 - 26 maja
Okocimski KS Brzesko - Poprad Rytro
Orkan Szczyrzyc - Barciczanka Barcice
Bocheński KS - Rylovia Rylowa
Tarnovia Tarnów - Skalnik Kamionka Wielka
Watra Białka Tatrzańska -
GKS Drwinia
Kolejka 26 - 29-30 maja
Poprad Rytro -
GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska - Skalnik Kamionka Wielka
Tarnovia Tarnów - Bocheński KS
Rylovia Rylowa - Orkan Szczyrzyc
Okocimski KS Brzesko - Barciczanka Barcice
Kolejka 27 - 5-6 czerwca
Barciczanka Barcice - Poprad Rytro
Rylovia Rylowa - Okocimski KS Brzesko
Orkan Szczyrzyc - Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska - Bocheński KS
Skalnik Kamionka Wielka -
GKS Drwinia
Kolejka 28 - 9 czerwca
Skalnik Kamionka Wielka - Poprad Rytro
GKS Drwinia - Bocheński KS
Orkan Szczyrzyc - Watra Białka Tatrzańska
Okocimski KS Brzesko - Tarnovia Tarnów
Rylovia Rylowa - Barciczanka Barcice
Kolejka 29 - 12-13 czerwca
Poprad Rytro - Rylovia Rylowa
Barciczanka Barcice - Tarnovia Tarnów
Okocimski KS Brzesko - Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia - Orkan Szczyrzyc
Skalnik Kamionka Wielka - Bocheński KS
Kolejka 30 - 19-20 czerwca
Poprad Rytro - Bocheński KS
Orkan Szczyrzyc - Skalnik Kamionka Wielka
Okocimski KS Brzesko -
GKS Drwinia
Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska
Tarnovia Tarnów - Rylovia Rylowa
Po bieżących ustaleniach terminów będziemy zamieszczali szczegóły.